Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Στα τόσα χρόνια δουλειάς πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Έχω ένα συνάδελφο ο οποίος είναι τραγικά αντικοινωνικός, δε μιλάει, για καλημέρα συνήθως παίρνεις ένα μουγκρητό αν είσαι στα κέφια του. Έτρωγα ξηρούς καρπούς στο γραφείο μου για κανά πεντάλεπτο και γυρνάει με μία απελπισία "ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ". 

 

Dafuq...  :huh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E το κρατς τρατς ειναι πολύ σπαστικό! Μην τρως στο γραφείο!  :p  :p

 

Όχι σοβαρά, ειναι σπαστικό, όπως και να τρώει ο άλλος άγαρμπα, με ανοιχτό το στόμα και να ακουγεται το μασούλημα

Link to comment
Share on other sites

Πόσο θόρυβο μωρέ κι εσύ κάνουν οι ξηροί καρποί σε σημείο που να είναι ενοχλητικοί;!

Χωρίς άλλο θόρυβο, πολύ!!!

Δεν δικαιολογώ την αντίδραση του και την στάση του, απλά σου λέω ότι μπορεί να ειναι ενοχλητικό

Link to comment
Share on other sites

Στα τόσα χρόνια δουλειάς πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Έχω ένα συνάδελφο ο οποίος είναι τραγικά αντικοινωνικός, δε μιλάει, για καλημέρα συνήθως παίρνεις ένα μουγκρητό αν είσαι στα κέφια του. Έτρωγα ξηρούς καρπούς στο γραφείο μου για κανά πεντάλεπτο και γυρνάει με μία απελπισία "ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΣΑΡΙΑ". 

 

Dafuq...  :huh:

Σε ζηλεύει που τρως συνέχεια και δεν παχαίνεις εύκολα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πόσο θόρυβο να κάνει κάτι που μασάμε και να ενοχλείται κάποιος;;;

Προφανώς κάποιοι έχουν λυμένα όλα τους τα προβλήματα κ σκάνε για ηλιθιότητες.. εγώ θα έπαιρνα και πατατάκια έξτρα crispy την επομένη  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πόσο θόρυβο να κάνει κάτι που μασάμε και να ενοχλείται κάποιος;;;

Προφανώς κάποιοι έχουν λυμένα όλα τους τα προβλήματα κ σκάνε για ηλιθιότητες.. εγώ θα έπαιρνα και πατατάκια έξτρα crispy την επομένη  :rolleyes:

 

Μάλλον δεν έχει λυμένο κανένα πρόβλημα και ψάχνεται να γκρινιάξει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@[mention=X-kyramas]

@[mention=yanni]

 

Jim Keller returned to AMD just to... leave again.

Προάγγελος κακών νέων ?

 

http://hexus.net/tech/news/cpu/86585-legendary-cpu-architect-jim-keller-leaves-amd/

 

Edit: τι παίζει με το mention ? πάπαλα ?

Έγινε επεξεργασία από billpeppas
Link to comment
Share on other sites

το γράφεις 

@[mention=membername]

Και κάνε θέμα, όχι τέτοιες συζητήσεις στο ΠΟΘ

 

Δεν έχω την όρεξη/διάθεση και χρόνο αν θες κατά τρόπον :D να γράψω θέμα.

Ειδοποίηση για τους newsposters για την είδηση ήθελα όλο κι όλο να κάνω ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.