Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

επειδή είμαι και πρώην αξιωματικός της αστυνομίας θα σε παρακαλούσα να μην ειρωνεύεσαι την αστυνομία ειδικά τα ματ που ασχολούνται με όλη την πλέμπα . εκτός εαν το αστείο είναι ο σχολιασμός του χρήστη του twiter αποκλειστικά . και ας αναφέρεται αποκλειστικά για το βέλγιο . εδω έχει παραγίνει με τα ματ και την κατακριση της αστυνομιας στο σύνολο . όλα αυτά ξεκίνησαν με το πασόκ απο το 80 και μετά . ενω ο γιωργάκης ο γιος του παπανδρέου μιλάει για επίπεδο και αμερική που η αστυνομία έχει ρητές εντολές για να πυροβολεί κόσμο.

όλα αυτά στα λέω επειδή είσαι επίσημος διαχειριστής του φόρουμ . πρέπει να χτίζεις το προφιλ των αρχών .

 

Επειδή είμαι μέρος της όλης της "πλέμπας" που ασχολούνται τα ΜΑΤ ειδικότερα, και η αστυνομία γενικότερα, δυστυχώς δε θα μπορέσω να ικανοποιήσω το αίτημά σου.

 

Το αστείο είναι η εικόνα με το σχολιασμό του χρήστη του twitter. Και δεν αφορά μόνο τα ματ του βελγίου. Και έλληνες ματατζήδες να ήταν, το ίδιο σχόλιο θα μου φαινόταν εξίσου αστείο

 

Γιατί εδώ έχει παραγίνει το κακό με την αυθαιρεσία των ματ και της αστυνομίας στο σύνολο. Όλα αυτά δεν ξέρω πότε άρχισαν, αλλά με ενδιαφέρει να τελειώσουν το συντομότερο δυνατό, και να πάνε οι ματατζήδες να κάνουν καμιά πραγματική δουλειά.

 

όλα αυτά τα λέω ως χρήστης του φόρουμ, αφού εδώ και καιρό έχω πάψει να είμαι συντονιστής (ουδέποτε υπήρξα διαχειριστής), και φυσικά δεν έχω καμία υποχρέωση, είτε ως απλός χρήστης είτε ως συντονιστής είτε ως οτιδήποτε άλλο, να χτίζω το προφίλ κανενός.

 

Καλό μεσημέρι

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι μέρος της όλης της "πλέμπας" που ασχολούνται τα ΜΑΤ ειδικότερα, και η αστυνομία γενικότερα, δυστυχώς δε θα μπορέσω να ικανοποιήσω το αίτημά σου.

 

Το αστείο είναι η εικόνα με το σχολιασμό του χρήστη του twitter. Και δεν αφορά μόνο τα ματ του βελγίου. Και έλληνες ματατζήδες να ήταν, το ίδιο σχόλιο θα μου φαινόταν εξίσου αστείο

 

Γιατί εδώ έχει παραγίνει το κακό με την αυθαιρεσία των ματ και της αστυνομίας στο σύνολο. Όλα αυτά δεν ξέρω πότε άρχισαν, αλλά με ενδιαφέρει να τελειώσουν το συντομότερο δυνατό, και να πάνε οι ματατζήδες να κάνουν καμιά πραγματική δουλειά.

 

όλα αυτά τα λέω ως χρήστης του φόρουμ, αφού εδώ και καιρό έχω πάψει να είμαι συντονιστής (ουδέποτε υπήρξα διαχειριστής), και φυσικά δεν έχω καμία υποχρέωση, είτε ως απλός χρήστης είτε ως συντονιστής είτε ως οτιδήποτε άλλο, να χτίζω το προφίλ κανενός.

 

Καλό μεσημέρι

 

φίλε μου όλα ξεκίνησαν από το 80 και μετά μετά τα ψέματα του Παπανδρέου . οι περισσότεροι στις πορείες πάνε για επεισόδια . ή για ψυχοθεραπεία . όπως και στα γήπεδα. εάν κάνεις επεισοδια κρίμα . αν είσαι αναρχικός - μπαχαλάκιας ακόμα χειρότερα. ειδικά με σφεντόνες - ασπιδες μασκες μπουφαν μηχανης με προστατευτικά κτλ . εάν θες να τα σπασεις πήγαινε στον πολιτικο που σου λεει τα παραμύθια . η αστυνομια έχει ρητες εντολές για την διατηρησης της τάξης σε επίπεδο πολιτισμού . σου λεει μην περνας από εκεί και περα.. εσύ με το που σου λενε όχι αρπάζεσαι και ξεκιναει ο εγωισμος. στα όρια φαινεται ο χαρακτήρας , η ελευθερια της ψυχης και στις επιβολές των απαγορεύσεων .

ακόμα χειρότερα ο διαφθορεάς ο Παπανδρέου ο μικρος ο σιωνιστής που το παιζει ιστορία και  λέει για επίπεδο , για επαγγελματική αστυνομία κτλ (αμερική στυλ ) ξεχνάς πως εκεί υπάρχουν ρητές εντολές για πυροβολισμούς . δεν λέω να είσαι trigger happy ή ψυχοπαθής αλλά στην Ελλάδα παραπάει. ειδικά εξαρχεια με τα 15 χρονα . εάν έχεις παιδια θα ήθελα να ήξερα τι θα τους λες στην επικοινωνία τους με τις αρχές .

και για το τελευταίο θα έλεγα ότι είσαι ερασιτέχνης. είναι θέμα ηθικών αρχών . εγώ σέβομαι τον διαχειριστή του εργαστηρίου λόγω σεβασμού τους αξιώματος και μόνο . ετσι πρέπει.

αλλα από το 80 και μετά φιλοσοφικά - πολιτικα λόγω έκπτωσης των αξιων και της διαφθορας του ΠΑΣΟΚ κτλ έχουμε μπει στο στάδιο που λεγεται μηδενισμός .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.