Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

ουφ βλέπω τα καινουρια ποστς και μπορώ και ποσταρω. Προς στιγμή νόμιζα πως όντως μου κοπάνησε shadowban. (με απείλησε με PM μετά το τελευταίο μου ποστ εδώ)

 

Καλημέρα σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τηλέφωνο 3-4 ανταλλακτικάδικα BMW για να πάρω έναν αισθητήρα και ήταν όλα κλειστά. Μετά από κάτι καντίλια παίρνω και το μηχανικό μου.

 

Εγώ: - Μα καλά, Αύγουστο από πού ψωνίζεις ανταλλακτικά; Όλοι κλειστά είναι;

Αυτός: - Πότε πήρες τηλέφωνο;

Εγώ: - Πρν λίγο.

Αυτός; - Μα καλά, μαλ@κας είσαι; Σήμερα είναι Σάββατο.

Εγώ: -...... :blink::OO:......... :wacko::suicide: :suicide:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχ εγώ χθες στη δουλειά φεύγω χωρίς να πάρω λεφτά/πιστωτικές και κάτι πράγματα για αλλαγή , κατεβαίνω τις σκάλες και θυμάμαι οτι ήθελα να πάω για κατούρημα πριν φύγω , ανεβαίνω με το ασανσέρ κ τα βλέπω όλα πάνω στο γραφείο κ το αφεντικό να με κοιτάζει φάση wtf ? ? 
δεν θυμάμαι τι είπα αλλα κατάλαβε οτι βγήκα να ρίξω κλανίδι ................................
περίεργη μέρα η χθεσινή 

Έγινε επεξεργασία από ArcherGr
Link to comment
Share on other sites

σε τέτοια φάση είμουν κι εγώ το πρωί που γύρισα σε δύο τρια ηλεκτρολογία για αμάξια (11 - 12:30 ώρα) όλα κλειστά (έψαχνα να βρω ένα διακοπτάκι για τον συναργερμό που μπαίνει μπροστά καπό)

 

973.JPG

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.