Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Χρόνια πολλά !

και πρώτη φορά έχω εκνευριστεί από μαγαζί

έχω παραγγείλη 31/7 μια 290 και ακόμα δεν παρέλαβα σήμερα είπα για χαβαλέ να κάνω και μια παραγγελία 390 για να δούμε ποια άραγε θα παραλάβω

post-45212-0-17267200-1439653046_thumb.j

 

γιατί να υπάρχουν μαγαζιά αφού μπορούμε να αγοράσουμε απευθείας από προμηθευτές ..... :gyro:

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά !

και πρώτη φορά έχω εκνευριστεί από μαγαζί

έχω παραγγείλη 31/7 μια 290 και ακόμα δεν παρέλαβα σήμερα είπα για χαβαλέ να κάνω και μια παραγγελία 390 για να δούμε ποια άραγε θα παραλάβω

attachicon.gifvisionstudioAPARADEKTO.jpg

 

γιατί να υπάρχουν μαγαζιά αφού μπορούμε να αγοράσουμε απευθείας από προμηθευτές ..... :gyro:

Για χαβαλέ παραγγέλνεις κάρτες γραφικών;;

Εαν είναι έτσι κάνε μου ένα δώρο για το δεύτερο πισι μια 290χ . Και θα σου βάλω τα μισά λεφτά .

Link to comment
Share on other sites

Έγραφα αλλά κρασαρε το ταπαταλκ οπότε με δύο φορές φράσεις

Αν είχα αλλάξει (με παροτρειναν να μην την αλλάξω) την παραγγελια σε 390 θα την είχα τώρα και δεν θα έπαιζα μαντολίνο του λοχαγού ...

Δευτέρα έχει τηλέφωνο ότι έχουν κατοχυρώθη οι παραγγελίες και βλέπουμε οποία έρθει πρώτη πλερώνω την άλλη θα την ακυρώσω κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Με τα πρωτοβρόχια;

:(   :(   :( 

 

Βάλε και το ότι οι μικρές ξεκινάνε σχολείο την 2η βδομάδα του Σεπτέμβρη και είτε δεν πάνε την πρώτη βδομάδα σχολείο είτε πάμε διακοπές για 7 μέρες και μετά, λόγω σχολείου, "διακοπεύω" μια ακόμη βδομάδα Αθήνα ... :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Σκάσε να ησυχάσουμε :p

 

zoi.gif

 

Παρακαλώ όπως εκκινηθεί διαδικασία συστασης εξεταστικής επιτροπής για την διενέργεια έρευνας για πιθανότητα ηθικής αυτουργίας σε τρομοκρατία και παρακίνηση σε εξτρεμισμό μελών διαδικτυακής κοινότητας απο άτομο που δρα εκ του παρασκηνίου και εμφανίζεται ως χρήστης-διαχειριστής.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.