Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

 

Έτσι βασανίσου  :p

 

 

σου εύχομαι να έχεις γείτονα που όλη μέρα ακούει Καζαντζίδη κτλπ :p ;P 

 

 

 

 

 

 

Βαλε του λιγη μεταλ να στανοιαρει  :p

 

πρόκειται για μεγάλης ηλικίας ζευγάρι που μάλλον είναι και οι 2 κουφοί :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ένσταση κύριε δικαστά

΄Ώπα ο Πατριάρχης νομίζω δεν είναι πρόβλημα να παίζει όλη την μέρα ....

Αν όμως σου βάλει έναν Παντελίδη - Πάολα από το πρωί έως το βράδυ θα βαρέσεις ενέσεις !!!

Link to comment
Share on other sites

που κανετε μπανιο οι ντόπιοι; καραθώνα;τολό;καντια;

Προσωπικά προτιμώ το κιβερι γιατί είναι φιλικό για τα τρίχρονα. Για οφθαλμολουτρο προτείνεται καραθωνα και κονδύλι (aka αγ. Νικολας). Καντια και τολο έχω να πάω χρονια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι πως εχω σουπερ ηχεια ... απλα ενα home cinema , αλλα αυτο που εβαλες με εκανε να διαπιστωσω την τρομερη διαφορα με τα τραγουδια του youtube που πλεον εχουν αντικαταστησει τις βιβλιοθηκες μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΗΜΑΡΤΟΝ....

αλλαγή ονόματος σε παλιό λογαριασμό της ΔΕΗ...χωρίς χρωστούμενα και τα ρέστα...απαιτεί Υπ.Δήλωση Εγκαταστάτη (έχει λήξει από παλιά) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ 305 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγγύηση γιατί; Σε λογαριασμό που δεν έχει διακοπεί 30 χρόνια; που απεβίωσε ο ιδιοκτήτης και το παίρνει ο κληρονόμος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να πάω να φτιάξω τα πράγματα...τυπικούρα και έτσι

 

 Να διορθώσω και τμ θα ήθελα επειδή στην πραγματικότητα είναι λιγότερα από τα δηλωθέντα  στην ΔΕΗ (στην εφορία είναι κανονικά) ωστε να πληρώνω λιγότερα τέλη...αλλά αυτή η 305 αρα δεν θα κάνει σύντομα απόσβεση...

Link to comment
Share on other sites

ΗΜΑΡΤΟΝ....

αλλαγή ονόματος σε παλιό λογαριασμό της ΔΕΗ...χωρίς χρωστούμενα και τα ρέστα...απαιτεί Υπ.Δήλωση Εγκαταστάτη (έχει λήξει από παλιά) ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ 305 ΕΥΡΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγγύηση γιατί; Σε λογαριασμό που δεν έχει διακοπεί 30 χρόνια; που απεβίωσε ο ιδιοκτήτης και το παίρνει ο κληρονόμος...

Πριν 4 περίπου χρόνια αν θυμάμαι καλά με τις γειώσεις κτλ είχε σφίξει πολύ τα λουριά η ΔΕΗ.

Αυτό για την εγγυηση υπήρχε πάντα στην ΔΕΗ και το ποσόν που είχε δωθεί τοτε 17,61 θα σου αφαιρεθεί

από τον τελευταίο-εκκαθαριστικό πλεον λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.