Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εμένα η σκέψη ήταν σε άλλο μήκος κύματος. Ως γνωστόν (sic!) στη γραμματική υπάρχει η παθητική μετοχή. Έτσι κάποιος που είναι με κρύωμα, είναι κρυωμένος, Κάποιος που έχει πέσει, πεσμένος, κάποιος που έχει καεί, καμένος.

Do the math... :rolleyes::whistling:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

hdzk4FQ.png
 
λέω να περιμένω 1-2 μέρες για τα πρώτα προβλήματα... άλλωστε δεν προλαβαίνω να κάτσω στο pc πάνω από μια ώρα τη μέρα για να τα ψαχουλέψω.. 
 
 
 
και μια και όλοι βάζουν gif

PTGB40j.gif

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Και λεω εγω τωρα.....

 

Συμφωνα με το 9, αν ειμαι εξωτερικο, μπορω να παρω υπηρεσια η αγαθο. VPN maybe ? Παω αυριο να φορτισω την prepaid και να τεσταρω. Εχω να πληρωσω Spotify/BoxCryptor/Lastpass και ενα σωρο αλλα σκ@τουλακια...

 

 

http://www.lifo.gr/now/economy/72308

Link to comment
Share on other sites

Και λεω εγω τωρα.....

 

Συμφωνα με το 9, αν ειμαι εξωτερικο, μπορω να παρω υπηρεσια η αγαθο. VPN maybe ? Παω αυριο να φορτισω την prepaid και να τεσταρω. Εχω να πληρωσω Spotify/BoxCryptor/Lastpass και ενα σωρο αλλα σκ@τουλακια...

 

 

http://www.lifo.gr/now/economy/72308

 

 

Tσακια. Μαστερκαρντ και Βιζα πειραιώς δε παίζουν. Προπληρωμένη πειραιώς δε παιζει επίσης. Σε πληρωμη σκ@τουλακίων. Απο Ισπανία.

 

Mήπως εννοεί "με χρηση της κάρτας" ακα φυσική παρουσία?

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο εχτες το ρημαδοfacebook. εχει μ@μηθει να βγαζει "ο ταδε likes this, ο αλλος εκεινο" . Μιλαμε ομως περισσοτερο απο καθε αλλη φορα, μας τα εκανε τσουρεκια. Αλλα δε μπορω και να το σβησω γιατι μετα τι θα απογινω; :p 

 

Το κανει και σε αλλους;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.