Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μόλις έλαβα τηλέφωνο από την μάνα μου :D σπάνιο πάντα εγώ την καλώ.

 

Πήρε την σύνταξη σήμερα, στα 67καιμισό της. Την αγροτική της. Ήταν μεσ' την τρελή χαρά. Για 4 μήνες δεν κατάφερε να την πάρει στα 65 (τώρα φεύγουν 3-4 μουντζες ξέρετε που). Έτσι για 3 χρόνια συνέχισε να πληρώνει εισφορές στον ΟΓΑ για να καταφέρει να την πάρει σήμερα :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα υπό τας εντολάς του πατρός, να βάψω 6 (ολογράφως: έξι) σίδερα του ενάμιση μέτρου το καθένα για να στεγνώσουν μέχρι το απόγευμα, να τα βιδώσουμε στα κάγκελα και κατέληξα να βάψω 4 τρέχοντα μέτρα τα κάγκελα και 6 τρέχοντα μέτρα τη συρόμενη γκαραζόπορτα. Μέχρι να τελειώσει το 1 κιλό χρώμα που είχε πάρει, δηλαδή!!

Α και τα σίδερα τα βίδωσε τώρα.

Άντε να δούμε το απόγευμα τί άλλο θα σκεφτεί να κάνουμε...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν , παρεα με τον Μητσοτακη κανεις; Ελεος!!! Τι αλλο πια να σου τυχει;; 

 

Κουραγιο , υπομονη και ολα τα συναφη ελπιζω!

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω πια... ελεος.... 

Βραχυκυκλωσαν τα dimm slot, ελιωσε το πλαστικό και εγιναν π0υταν@ όλα. Μου τη σπάει που δε μπορώ να το ανοιξω γιατί το κοντινοτερο που εχω σε σταυροκατσαβιδο ειναι κουταλακι του γλυκου.

Είχε ένα coil whine απο όταν μου το περασαν 3-4 φορές στα καπακια απο το xray στο βρωμοΜιλάνο αλλά δεν εδωσα σημασία γιατι νομιζα είναι συμπτωση. Τελικα δεν εζησε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ποσο παλιο ηταν το λαπτοπι και τα εκανε ολα αυτα; Τι να πω. . 

 

Sandy Bridge i5 2.3-2.9, 8G ram, GF525M 128bit 1G, 840pro ssd

Εντος ~ ούτε δεκα ημερων ψοφησε. Πριν την πολλαπλή ακτινογραφία στο αεροδρόμιο δεν εβγαζε αχνα.

 

 

 

Θα ξαναντιμιλήσεις; :p

 

soon.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ο Μητσοτακης μαλλον ειναι μακρινος σου συγγενης :p Ολα ψοφησαν απο μεσα; Τα παντα ολα;; Δεν σωθηκε κατιτις ρε παιδι μου; Αλλα θα μου πεις λαπτοπι ειναι , τι να σωθει..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.