Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ναι ρε, με την γυναίκα μου να κάθεται δίπλα, θα πάω να της πω, να σε βγάλω και μία φωτό από μπροστά.

Θεά είναι πάντως και από μπρός...

 

Ενω μια χαρα σε αφησε να την βγαλεις απο πισω XD

Για front κανε πως και καλα τσαταρεις , απλα μην ξεφτηλιστεις χωρις λογο απο κανα flash   :p

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παρτε 3 unlisted απο τα ψωνια μου το σαββατο 

 

youtube.com/watch?v=2xdT7WinbMU

 

youtube.com/watch?v=ykONaJVg5AQ

 

youtube.com/watch?v=tjNOxXkih1k

 

( την αδικει το bitrate ταμαλα, βγαζει μεγαλυτερο "σκορ" στο firestrike και απο το hardware της κωνσταντινας μαρωνιτη !  ) 

Link to comment
Share on other sites

LENOR 

ΓΑΛΑ 

ΖΑΧΑΡΗ ΑΣΠΡΗ 

 

απο δω και μπρος , το ΠΟΘ αποκταει αλλο χαρακτηρα , θα προσπαθησω να συμβαλλω και εγω οσο μπορω 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E τωρα αν σας πω οτι έφαγα έξωση στα μουτρα με μυνημα χθες και επρεπε να αδειασω τη γωνια μεχρι σημερα τις 12 θα με πιστευατε?

Και ομως συνεβη. 

Τωρα είμαι γκετο τουριστ. Χαχαχ.

 

Και με δίχως δωμάτιο με δίχως λεφτάαα θα αρμενίιιζωωωωω. 

Link to comment
Share on other sites

Εμείς στο ποθ που δε συμμετέχουμε στο άλλο θρεντ φίλε hero τι χρωστάμε όμως; TA pm γι'αυτό υπάρχουν, για να λύνονται οι διάφορες (η μάλλον και για αυτό )

Αφαιρέθηκε το σχόλιο, στον αέρα απάντησα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

E τωρα αν σας πω οτι έφαγα έξωση στα μουτρα με μυνημα χθες και επρεπε να αδειασω τη γωνια μεχρι σημερα τις 12 θα με πιστευατε?

Και ομως συνεβη. 

Τωρα είμαι γκετο τουριστ. Χαχαχ.

 

Και με δίχως δωμάτιο με δίχως λεφτάαα θα αρμενίιιζωωωωω. 

 

 

Καλά σου είπε μια ψυχή εδώ μέσα να έχεις τα Adidas για ενέχυρο...

 

Κουράγιο εύχομαι...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλά σου είπε μια ψυχή εδώ μέσα να έχεις τα Adidas για ενέχυρο...

 

Κουράγιο εύχομαι...

 

Θενκς.

Καβαντζώθηκα ρε ομως σε σπίτι   :p   :hehe:

Απλά μέχρι να ανοίξουν οι τράπεζες παίζει να έχω γίνει γκάνγκστα.  Δε βαρίεσαι....

 

 

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
Link to comment
Share on other sites

παρτε 3 unlisted απο τα ψωνια μου το σαββατο 

 

youtube.com/watch?v=2xdT7WinbMU

 

youtube.com/watch?v=ykONaJVg5AQ

 

youtube.com/watch?v=tjNOxXkih1k

 

( την αδικει το bitrate ταμαλα, βγαζει μεγαλυτερο "σκορ" στο firestrike και απο το hardware της κωνσταντινας μαρωνιτη !  ) 

 

Καλή η προσπάθεια, συνέχισε έτσι. Το αποτέλεσμα δεν ήταν και πολύ καλό βέβαια. Η 3η όντως φαίνεται πολύ καλή. Ααααα και πού σαι!! Γάλα να πάρεις!!

 

About Hero.

 

Ρε παιδιά, όλα τα καλά γίνονται όταν δεν παρακολουθώ!! Είτε θα τρώω βραδινό με ταινία, είτε θα λείπω παραλία για μπάνιο, είτε θα είμαι γυμναστήριο, όπως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί σε διώξανε; Επειδή δε θα είχες λεφτά να πληρώσεις;

 

Αυτες τις απαντήσεις έδωσε.

α)Επειδη θέλει να είναι άδειο το διαμέρισμα.

β)Επειδη θέλει να το νοικιάσει

γ)Επειδή θέλει να κάνει ανακαίνιση

δ)Αν θέλω μπορώ να νοικιάσω αλλο δωματιο πλρωνοντας εγγύηση <-- σε αυτό δεν πλήρωσα εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Πες τους πως είναι συστημικοί και έχεις ραματα για την γούνα τους. 4 παπια διακαβαλα πες τους.

 

ΕΔΙΤ.

 

 

ΓΙατι εμενα μου στειλανε sms σημερα να παω στο κοντινοτερο καταστημα να βαλω 10 ευρω καρτα για να παρω 1 γκιγκα ιντερνετ. Οταν γυρισω Ελλάδα θυμίστε μου να κατεβάσω τζαμαρια στο κοντινότερο wind. Eυχαριστώ.

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα στον πΟΤΕ από τη wind γιατί σε μετακόμιση και ενώ για 4 χρόνια πλήρωνα τα πάντα στην ώρα τους, θέλανε 90€ για ενεργοποίηση γραμμής και δεν μπορούσαν να κάνουν τπτ. Οπότε έκανα διακοπή.

Εκτός αυτού μου τηλεφωνούσαν στο κινητό και μου έλεγαν να βάλω σταθερό WIND που ήδη είχα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.