Jump to content



Recommended Posts

Ήμουνα για 2 μέρες στο τολό...την ένταση της μπόρας την Δευτέρας το μεσημέρι δεν την έχω ματαδει...@@GriGaS,

Σας χαιρέτησα; δεν σας χαιρέτησα ...χαίρετε ...τι κάνετε ; καλά ευχαριστώ...

Ωραίο το Τολό... και πιο παλιά φημιζόταν για τις αγγλιδούλες και λοιπές τουρίστριες που ερχόταν να ξεδώσουν...

Η μπόρα που είδες την Δευτέρα δεν ήταν τίποτα μπροστά σε άλλες που έχουν γίνει στο παρελθόν (όπως όταν ας πούμε στον κεντρικό δρόμο του Άργους η κυκλοφορία γινόταν μόνο με βάρκα)

Δεν θα ξεχάσω ποτέ την 10λεπτη μπόρα που έζησα κάπου στα μέσα Ιουνίου το 2007 λίγο εγώ από το Τολό!!!!

Ποτέ όμως!!!!

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Τί; Όλο το απόγευμα, μόνο 4 μηνύματα στο ΠΟΘ;; Δεν πιστεύω να ήρθατε Παπακωνσταντίνου και να παρκάρατε δίπλα στο κάρο μου;

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Με το που λήγει το Blender της Wind σε χρεώνει 1 ευρώ για internet(!) και κάθεσαι και στέλνεις κάθε φορά ραβασάκι στην Wind να στο επιστρέψουν....

 

έφυγα την προηγούμενη εβδομάδα.. τους έβρισα κι άντε γεια...

με έκλεψαν 2 ευρώ με τον ίδιο τρόπο κι ενώ γκρίνιαξα κ μου τα έδωσαν πίσω, μου τα έφαγαν στα καπάκια τις επόμενες 2 μέρες.. κι η πλάκα είναι ότι ενώ είχα 200 λεπτά προς όλους από πακέτο, δε με άφηνε να πάρω ΚΑΝΕΝΑ τηλέφωνο... πόσο τραγικό;

Και το πιο αστείο; Όταν πέφτει ο υπόλοιπο στο μηδέν, ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ η ειδοποίηση κλήσεων με αποτέλεσμα να χάνω τηλέφωνα κ να μην το ξέρω... 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Same shiet με Wind. 6€ στο συνολο , οτι ομως και καλα εμπαινα στο ιντερνετ (ενω ημουν ολημερις στο WiFi χωρις ιχνος ανοικτων δεδομενων).

Τη μια φορα μαλιστα που ηταν και η τελευταια, ειχα 2€ καρτα, μου εφαγε σε 2ημερες 2€ με τον ιδιο τροπο, με αποτελεσμα ουτε 5ευρη να μπορω να βαλω για να βαλω πακετο, αλλα ουτε και να κανω κληση. 

Οταν πηγα ο ιδιος να τους πω τι συμβαινει (και αφου ειχε συμβει ποσες φορες και το αφηνα) , ειπαν "δε μπορουμε να κανουμε κατι , αν θελετε καλεστε στο ταδε για να απενεργοποιηθουν τα δεδομενα σας" . Την αμεσως επομενη στιγμη ειχα φυγει.. Οταν εισαι καρτοκινητο , δε τους ενδιαφερει και πολυ. Ξερουν ομως να σου τρωνε με μπινιες τις μοναδες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.