Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πως βγαζω τα αυτοκολλητακια απο το ντεποζιτο ? XD   Με το νυχι δεν γινεται δουλεια , θα μου παρει πολλα φαναρια 

Βγάζει το Lidl στις προσφορές ένα καθαριστικό κόλλας και αυτολ/των, είναι ένα μικρό σπρέυ. Κάνει θαύματα.

Link to comment
Share on other sites

Βγάζει το Lidl στις προσφορές ένα καθαριστικό κόλλας και αυτολ/των, είναι ένα μικρό σπρέυ. Κάνει θαύματα.

 

επιδη ειναι απο το Lidl , δεν παιζει να μου βγαλει και το χρωμα ε  ?XD

Link to comment
Share on other sites

Πως βγαζω τα αυτοκολλητακια απο το ντεποζιτο ? XD   Με το νυχι δεν γινεται δουλεια , θα μου παρει πολλα φαναρια 

Βάλε σε ένα πανί ζεστό νεράκι (μη το βράσεις κιόλας) και άσε το επάνω να μουλιάσει. Μετά θα βγει εύκολα

Link to comment
Share on other sites

Βάλε σε ένα πανί ζεστό νεράκι (μη το βράσεις κιόλας) και άσε το επάνω να μουλιάσει. Μετά θα βγει εύκολα

 

Εμ..... ειχα δοκιμασει με βραστο , αλλα σε σφουγγαρι . Το ειχα αφησει κανα μισαωρο μπας και ποτισει καλα αλλα τζιφος . 

Θα δοκιμασω αμα ειναι και με το πανακι πολυινων (η οπως το λενε τελος παντων ) μπας και κανει καλυτερη δουλεια 

Link to comment
Share on other sites

WD40 μπορει να μην εχω , αλλα τουλαχιστον το απλα ζεστο νερο δουλεψε

(τωρα που ειναι σχετικα σκοταδι , φαινεται μια μικρη διαφορα στο χρωμα :p , ελπιζω την ημερα να μην ειναι ευδιακριτο )

post-62119-0-32042900-1433264493_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

με λίγο γυαλιστική κρέμα και ελαφρύ τρίψιμο με πανάκι μικροινών θα γίνει καινούριο.

η θαμπάδα-ξεθώριασμα που βλέπεις είναι η επίδραση της κόλλας του αυτοκόλλητου στο ανώτερο στρώμα του χρώματος-δηλαδή το βερνίκι.

Link to comment
Share on other sites

με λίγο γυαλιστική κρέμα και ελαφρύ τρίψιμο με πανάκι μικροινών θα γίνει καινούριο.

η θαμπάδα-ξεθώριασμα που βλέπεις είναι η επίδραση της κόλλας του αυτοκόλλητου στο ανώτερο στρώμα του χρώματος-δηλαδή το βερνίκι.

 

 

DAT ?   :B

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.