Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μου έφερε ένας ξάδερφος ένα Vaio. Toshiba δίσκος, 800+ bad sectors λέει το Sentinel. Ε, πάω να σβήσω το laptop να βάλω τον δίσκο σε έναν σταθερό υπολογιστή για πιο γρήγορα, είναι και μία το πρωί, ε και κλασικά ........ installing 1 of 33 updates. &^%&%$^#^&%^&^(*&)** Micro&^%*&(*)*)(()__+()=_+)+)

κλασικά φαινόμενα :p

Link to comment
Share on other sites

έφαγα με ένα κολλητό χθες βράδυ pizza hut... όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα από τις ζαλάδες.. γύρναγε το δωμάτιο.. σήμερα δε μπορώ να βρω την ισορροπία μου και περπατάω μόνο τοίχο-τοίχο... ζαλίζομαι απίστευτα κ νιώθω αδυναμία.. wtf (ούτε να'χα πιει το Βόσπορο τέτοιες ζαλάδες)

Link to comment
Share on other sites

έφαγα με ένα κολλητό χθες βράδυ pizza hut... όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα από τις ζαλάδες.. γύρναγε το δωμάτιο.. σήμερα δε μπορώ να βρω την ισορροπία μου και περπατάω μόνο τοίχο-τοίχο... ζαλίζομαι απίστευτα κ νιώθω αδυναμία.. wtf (ούτε να'χα πιει το Βόσπορο τέτοιες ζαλάδες)

Έχει περισσέψει κανένα κομμάτι ? Τι μανιτάρια είχε επάνω ? :p

 

:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ήταν "βαριά" αλλά δεν είχε μανιτάρια, αλλά δε μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να'ταν "χαλασμένο".. πάντως νιώθω απαίσια.. 

aCoA4Sq.png

 

μόνο τα μαζεμένα μανιτάρια είναι επικίνδυνα βρε, άσε που με τέτοια μανιτάρια δεν βγάζεις 12ωρο  :D (χτύπα ξύλο κ μακριά από μας)

Link to comment
Share on other sites

έφαγα με ένα κολλητό χθες βράδυ pizza hut... όλο το βράδυ δεν κοιμήθηκα από τις ζαλάδες.. γύρναγε το δωμάτιο.. σήμερα δε μπορώ να βρω την ισορροπία μου και περπατάω μόνο τοίχο-τοίχο... ζαλίζομαι απίστευτα κ νιώθω αδυναμία.. wtf (ούτε να'χα πιει το Βόσπορο τέτοιες ζαλάδες)

 

toixo-toixo_zpsfy8eykvx.jpg

 

 

:gyro:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.