Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Όταν κλείνω τα μάτια μου σκέφτομαι πως είμαι σε ένα χωριουδάκι με κήπο, κοτούλες, σκύλο, γατούλα και κάνω βόλτα στο βουνό (το χωριό είναι σε βουνό, όχι σε κάμπο) με το σκυλάκο και ακούω πουλάκια, νερό από ρεματιές...Μετά ανοίγω τα μάτια και αισθάνομαι πως είμαι σε τρελοκομείο. Θόρυβος από αυτοκίνητα, το κινητό, η τηλεόραση, το μποτιλιάρισμα, οι ουρές στις τράπεζες. Το ξέρω. Έχω λαλήσει. :flex:

Link to comment
Share on other sites

Τι μοδα ειναι αυτη με τα χειλια?

Κάποια διάσημη το άρχισε αυτο με το ρούφηγμα των χειλιών νομίζω και εχει γίνει λιγο trend?

Οι μισές εντομεταξυ το παράκαναν και γίνανε μωβ απτό πολυ ρούφηγμα :D

Link to comment
Share on other sites

Τι μοδα ειναι αυτη με τα χειλια?

Κάποια διάσημη το άρχισε αυτο με το ρούφηγμα των χειλιών νομίζω και εχει γίνει λιγο trend?

Οι μισές εντομεταξυ το παράκαναν και γίνανε μωβ απτό πολυ ρούφηγμα :D

It's called duck face, (μη χέσω)...

z0kIvtqYCUg.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες , χθες ειδα στο FB ενα συνδεσμο οπου αμα τον πατησουν 25 ατομα , παιρνεις 50$ free steam wallet code 

 

Ξερετε τι παιζει ? 

 

Πάτα το και μετά θα σου δώσω το τηλ μου.

Έχω αναδουλειές τελευταία :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πριν καμιά ώρα στον Πειραιά και περιμένω να περάσει ένα λεωφορείο.. 

Ξαφνικά βλέπω έναν αρκετά ευτραφή κύριο πάνω σε βεσπάκι και να προεξέχει μια ουρά. Πλησιάζουν λοιπόν και τι βλέπω;;!!

Ο τύπος είχε βάλει στα πόδια του ένα λυκόσκυλο 50+ κιλών με το πλάι και προεξείχε από τη μια η κεφάλα του σκύλου κι από την άλλη τα "καπούλια" κι η ουρά.. προεξείχε κι ο κυριούλης λόγω πάχους και το θέαμα ήταν.. αποστομωτικό.. τα'χα.. δεν το πίστευα.. έτριβα τα μάτια μου... σαν καρνάβαλος..

Αν δεν είχα δει κι εκείνη τη φωτό από Ινδία(??) που είναι ο άλλος στη μηχανή με την κατσικούλα, θα πίστευα πως μόνο εδώ γίνονται αυτά!!!!  

Link to comment
Share on other sites

Τι μοδα ειναι αυτη με τα χειλια?

Κάποια διάσημη το άρχισε αυτο με το ρούφηγμα των χειλιών νομίζω και εχει γίνει λιγο trend?

Οι μισές εντομεταξυ το παράκαναν και γίνανε μωβ απτό πολυ ρούφηγμα :D

 

Υπάρχει 3-4 χρόνια τώρα στα social media

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.