Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Άρχισαν οι διακοπές του Πάσχα για τους μαθητές-φοιτητές. Να 'χαμε και σαν εργαζόμενοι τέτοιες αργίες.... και μου έλεγε η μάνα μου, γίνε δάσκαλος....

Σχετικές είναι οι διακοπές. Σίγουρα είναι πάρα πολύ ξεκούραση, αλλά από την άλλη έχουμε εργασίες και διαβάσματα. Πρέπει μόνο να διαβάζω σπίτι, μπας και καταφέρω να τα τελειώσω μέσα στις διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

πάρτε σαλιάρα και καθίστε δείτε το να σας τρέξουν τα σαλάκια  :eek:

(ενδιαφέρει και τον @jax7480 νομίζω)  :rolleyes:

 

Καλός είναι ναι. Θα αργήοσυν να έρθουν όμως (λένε για αρχές Μάη).

Επίσης υπάρχει thread:

 

http://www.thelab.gr/_/news/%CE%B7-intel-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%AF%CE%BD%CF%89%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BD%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%AD%CF%82-ssd-750-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-ssd-535-r2167

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μετά το παρολίγον εγκεφαλικό (γυναίκα στο τιμόνι, βγάζει φλας, στρίβει χωρίς να κοιτάξει και όποιον πάρει ο χάρος και μετά λέει ασυναρτησίες και δεν κάνει φιλική....) πάω να πνίξω τον πόνο μου και να ξεθυμάνω τα νεύρα μου στο bluefild burger!

 

ΥΓ: Μα κύριε έβγαλα φλας!!!! 

 

Ευτυχώς δλδ δεν ήμουν κανένα μηχανάκι και έχω απλά υλικές ζημιές!!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μετά το παρολίγον εγκεφαλικό (γυναίκα στο τιμόνι, βγάζει φλας, στρίβει χωρίς να κοιτάξει και όποιον πάρει ο χάρος και μετά λέει ασυναρτησίες και δεν κάνει φιλική....) πάω να πνίξω τον πόνο μου και να ξεθυμάνω τα νεύρα μου στο bluefild burger!

 

ΥΓ: Μα κύριε έβγαλα φλας!!!! 

 

Ευτυχώς δλδ δεν ήμουν κανένα μηχανάκι και έχω απλά υλικές ζημιές!!!!

Το φλας είναι δήλωση πρόθεσης αλλαγής πορείας, όχι dibs για τον παρακείμενο εναέριο χώρο του κάθε καμικάζι, ffs πιά

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Αυτή δε το ξέρει. Αν μέσα στην εβδομάδα που έχω άδεια, έχω όρεξη θα γράψω λεπτομέρειες. Τώρα απλά πεινάω γιατί έφυγα από το σπίτι πριν το μεσημεριανό για ψώνια και γύρισα πριν καμια ώρα. (η τροχαία ήρθε μετά από 3:45 μετά από 3 τηλέφωνα)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.