Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

μεγαλο fail αυτη η merenda "υγειας", σαν να τρως  σιροπι σοκολατα για το παγωτο, τιγκα στην πικριλα ομως και πολυ ρευστη σαν ζουμι :sick: 

 

το ζουμι για κάποιο λόγο το διάβασα ρουμι. 2 φορές μάλιστα, γιατί την πρώτη δε μου έβγαλε νόημα :p Στην τρίτη το πέτυχα

Link to comment
Share on other sites

μόνο bitter σοκολάτα. αλλά αν είναι κακιά σου αφήνει κακιά πικρίλα. οπότε μία ακριβή να σου αφήνει μοναδική γευση και καλή πικρίλα :) κατα προτίμηση valrhona 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα ενοχλήθηκες που είπε κάποιος το ονοματεπώνυμο του topic starter; Είδες τον topic starter να ενοχληθεί; Και αν το ήθελε κρυφό να μην το ανέβαζε στο internet. Sorry αλλά δε θα κάνω το μπαμπούλα και σε αυτό. Αν ο ίδιος είχε πρόβλημα ας έκανε αναφορά και θα το εξαφάνιζα.

Αντί αυτού όμως μας στόλισε ομαδικός. Είτε τον πηγαίναμε με το καλό, είτε με το άγριο + ότι φύγανε πολλά που δε προλάβατε καν να τα δείτε.

 

 

Ενοχλήθηκα με το όλο σκηνικό, παρότι δεν έχω καμία σχέση πέραν από παρατηρητής. Αν θέλεις όμως την γνώμη μου, ναι τον είδα ότι ενοχλήθηκε. Το "αν το ήθελε κρυφό να μην το ανέβαζε στο ιντερνετ" το προσπερνάω γιατί είναι επιχείρημα της πλάκας και το ξέρουμε όλοι.

 

Και ναι σας στόλισε ομαδικώς αφού κάποιοι ήταν ανίκανοι να εκφράσουν την δυσαρέσκεια τους με πιο διακριτικό τρόπο. Έμμεσα έμμεσα λέω ότι τον χλεύασαν (κάποιοι, όχι όλοι) αλλά επειδή ειλικρινά δεν ξέρω πως αλλιώς να στο εξηγήσω ότι τίθεται κοινωνικό ζήτημα και το να κάνει κάποιος παρατηρητής report σε admin δεν έχει ουσιαστικό νόημα. Δηλαδή τι πρέπει να κάνει κάποιος παρατηρητής? Να βγάλει βιντεάκι για το bullying against a minority?

"Δημόσια" έγινε το περιστατικό, "δημόσιος" και ο διάλογος.

 

 

Τέλος, επειδή πραγματικά βαριέμαι, ο λόγος που σου απάντησα ήταν άλλος και είχε να κάνει με το μέρος της πρότασης που δεν έβαλες στο quote. Μη μου το παίζεις θιγμένη περιστερά τώρα, δε μπορώ άλλο κάρβουνο σήμερα!

Ε σοβαρά τώρα?

Το κομμάτι που σκόπιμα έβγαλα, ήταν επίτηδες για να σεβαστώ τη θέση σου εδώ ως admin και για να αποφύγω άθελα μου να δημιουργήσω ρήξη με κάποιο μέλος της ΔΟ. Αλλά αποφάσισες να το επισημάνεις ότι το παρέλειψα και να μου πετάξεις την προσβολή "μην μου το παίζεις θιγμένη περιστερά τώρα" λες και ξέρεις τι με θίγει ή όχι.

Αλλά ατύχησες γιατί δεν έχω καμία υποχρέωση να σε δικαιολογήσω (πόσο μάλλον όταν προσπάθησα να σε σεβαστώ) όταν μου συμπεριφέρεσαι κατά αυτόν τον τρόπο. Έτσι όπως το πας, σε βλέπω αύριο-μεθαύριο να καταλήγεις σε τακτικές abuse authority.

(στον άλλον τον deninho το υψηλό επίπεδο του τον αποτρέπει να δει το bigger picture σε αυτά που γράφει ο συνομιλητής του)

 

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο fail αυτη η merenda "υγειας", σαν να τρως  σιροπι σοκολατα για το παγωτο, τιγκα στην πικριλα ομως και πολυ ρευστη σαν ζουμι :sick:

 

το μόνο υγείας που μπορώ να φάω, είναι αυτή με το πορτοκάλι.. δε μπορώ καθόλου τα πικρά κι εγώ..

Μα σοκολάτα δεν αγοράζεις για να πικραθείς. Ειλικρινά δεν κατανοώ το νόημα της σοκολάτας υγείας.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το τελείωσα πριν καταφέρει να με τελειώσει :jumpy:  :jumpy:  :jumpy:

 

 

 

gallery_37359_334_9702.jpg

 

5960X - Rampage V Extreme - 2x 290X CF - 2x 850 PRO RAID0

Πολύ ταλαιπωρία για το τίποτα. Βάλε τις δύο Radeon πάνω σε ένα τραπέζι, βγάλε τις φωτογραφίες και το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο εντυπωσιακό :p

 

NICE WORK :T:

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.