Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα! ! ! :D

πριν 9 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

ξεκιούραση

Αυτό να καταγραφεί στους σωστούς  νεολογισμούς:

Έχει -βλέποντάς το διεθνιστικά και με την απαραίτητη δόση ποιητικής αδείας(!)- την πιο πλήρη έννοια της ξεκούρασης . . . "Αποθεραπεία" !  :T:

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, DEADLAZARUS said:

Μικρή διόρθωση: το ποιος και το τι δεν τονίζονται. Είναι πάντα ερωτηματικά.

 Αντίθετα, το που και το πως είναι αναφορικά και τονίζονται μόνο όταν ρωτάμε με αυτά.

 

Έχεις δίκιο!:)

 

23 minutes ago, Lakisss said:

Καλό ταξίδι και επιστροφή σε όσους αποδράσουν από Αθήνα. :)  http://media.interactive.netuse.gr/pegasus/Multimedia/pdf/Hellastron_Emergency_Lane_id5872447.pdf

 

Ε, βέβαια! Το χάρτη και το κινητό τα τσεκάρουμε ενώ οδηγούμε! Με το άλλο χέρι τρώμε και ρουφάμε και μια γουλιά καφέ!:jester:

Το τιμόνι το κρατάμε στη θέση του με το αριστερό γόνατο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ε, βέβαια! Το χάρτη και το κινητό τα τσεκάρουμε ενώ οδηγούμε! Με το άλλο χέρι τρώμε και ρουφάμε και μια γουλιά καφέ!:jester:

Το τιμόνι το κρατάμε στη θέση του με το αριστερό γόνατο.

http://www.protothema.gr/life-style/Gossip/article/265287/to-ban-ths-attikhs-odoy-shkose-ston-aera-to-smart-toy-protopapa/

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lakisss said:

Καλό ταξίδι και επιστροφή σε όσους αποδράσουν από Αθήνα. :)  http://media.interactive.netuse.gr/pegasus/Multimedia/pdf/Hellastron_Emergency_Lane_id5872447.pdf

στον ΒΟΑΚ (εδώ γελάμε) έχουν κάνει την λεα λωρίδα για όσους δεν πάνε σαν τρελοί και την κανονικοί για τους γκαζοφωνιάδες. εγώ σαν πεισματάρης που είμαι οδηγάω στην κανονική με νορμαλ ταχύτητα και όλοι με νομίζουν τρελό....

Link to comment
Share on other sites

Ο ΒΟΑΚ στα περισσότερα σημεία του δυστυχώς είναι αίσχος. Δε μπορώ να πω ότι πράττουν σωστά που χρησιμοποιούν τη ΛΕΑ αλλά αν δεν το έκαναν τα πράγματα θα ήταν πολύ χειρότερα / επικίνδυνα. Δυστυχώς ο δρόμος δεν είναι αρκετά πλατύς (υποτίθεται και ότι είναι αυτοκινητόδρομος, ΚΛΑΙΩ στα γέλια) και κάθε φορά για παράδειγμα που κάποιο βαρύ όχημα προσπερνάει ένα αντίστοιχο μπροστά τα μάτια, δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει αν τα πράγματα πάνε στραβά.

Link to comment
Share on other sites

Στην κάθοδο προς Σκαραμαγκά πόσες φορές έχω βριστει με τους πίσω μου που παν πονηρά στην λεα ( κάθομαι μίσος στην λωρίδα και μίσος στην λεα όταν έχω εκνευριστει παρά πολύ που περνάνε από δίπλα κουτοπόνηρα ) μην πείτε μα μου σου του πρέπει κάποιος να τους μάθει τι γίνεται μια φορά ειχα και βοήθεια από νταλικερη , εκεί που με βριζανε κορναρανε κλπ αποφασίζει και μπαίνει νταλικερης να τους κόβει μετά ηρεμησανε 

Άλλη φορά εκεί που είχαμε μποτιλιραρει αριστερή λωρίδα εγώ ή δεξιά λωρίδα και η λεα γεμάτη και σκάει ασθενοφόρο τώρα να περάσει πανηγύρι αλλά σίγουρα χαθήκανε 5-10+ λεπτά για να περάσει όλο το μήκος του μποτιλιαρίσματος ενώ αν ήταν ανοιχτή η λέα τσακ μπαμ θα πήγαινε τι έγινε δεν ξέρω μακάρι να είναι όλοι καλά

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλά Χριστούγεννα σε όλους. Να έχουμε την υγειά μας (το σημαντικότερο), να χαιρόμαστε τις οικογένειές μας (εξίσου σημαντικό), τα λεφτά μας (όχι και τόσο σημαντικό, αλλά χρειάζονται) και τα πισιά μας (να κάνουμε και καμιά αναβάθμιση που και που:p:hehe:;), ρε αδερφέ).

Υ.Γ. Α, να βρεθεί και κανένας επενδυτής ν' αναβαθμίσει την Πανάθα, κρίμα είμαστε.

Υ.Γ.1. Merry Christmas λαμπίτες και λαμπίτισες.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.