Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

αααα τοσο καλα , ευτυχος πινω 1 -βαρια 2- φορες την εβδομαδα , αλλα υπηρχαν περιοδοι που χτυπαγα 1 καθε μερα  ......

καμοια ενδιαφερον προταση για αντικατασταση ?  (πορτοκαλια δεν καθομαι να στιψω για να το πιω μαζι με σουβλακια  :p

Link to comment
Share on other sites

Το μονστερ και το ρεντ μπουλ, έχουν α) ΠΑΡΑ πολύ ζάχαρη, και β) αρκετές άλλες λαλακιες για να σε κρατάνε στην τσίτα, πολύ καφεΐνη και άλλα λαμπρά πράγματα. 

 

Οπότε αν πρέπει να το πάρεις όπως λέει και ο Διονύσης, κοίτα να το χρειάζεσαι όντως και όχι απλά γιατί γουστάρεις την γεύση του αν με πιάνεις. 

Link to comment
Share on other sites

...ωραίος είναι φου και φου 

 

http://youtu.be/nwOlHMND9KE?t=49s

αχαχαχαχ

 

ποια υγεία, σιγά.. πετριά έχω φάει.. όλα με μέτρο. Ξύπνησα ένα πρωί και λέω δε κατάλαβα, γιατί πρέπει να πίνω καφέ για να ξυπνήσω; Γιατί να πίνω αναψυκτικό με το φαγητό ή μετά;; 

Αυτό που δε κόβω με τίποτα είναι τα γλυκά.  :wub: Απλά προσπαθώ να το περιορίζω. Κι όταν του δίνω και καταλαβαίνει.. να αξίζει. Να μη τρώω βλακείες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πιει ποτέ red bull και άλλα παρόμοια ενώ καφέ μόνο όταν βγαίνω έξω, ποτέ σπίτι γι αυτό και δεν καταλαβαίνω αυτούς που λένε πως θέλουν καφέ για να ξυπνίσουν. :p

Tα γλυκά ούτε κι εγώ τα κόβω.

Έγινε επεξεργασία από panos2171
Link to comment
Share on other sites

....τα monster εχουν πολυ ωραια γευση .... 

ρεντ μπουλ δεν εχω δοκιμασει XD 

 

η μ@@@κια ειναι οτι συχνα πυκνα παω σε μια φιλη , και περνουμε πατατακια-γαριδακια-σοκολατες-monster 

θα θελα καποιος να μου πει ποσες ωρες απο την ζωη μου εχω χασει 

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι είναι μια συνήθεια που γίνεται εθισμός στην πορεία.

Δεν συνήθισα να πίνω καφέ το πρωί, δεν μου έγινε εθισμός και επομένως δεν τον έχει ανάγκη ο οργανισμός μου κάθε πρωί.

Ή έτσι νομίζω τουλάχιστον :p

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε και Ξυνόνερο

 

+1. Το πιο εύγευστο ανθρακούχο νερό -είναι και φυσικά ανθρακούχο, όχι εμπλουτισμένο. Δυστυχώς, λίγο ακριβό. SP και Perrier έχουν απαράδεκτη τιμή και είναι αδιάφορα σε γεύση, οπότε δεν τα πλησιάζω καν. Αν τα παίρνεις bulk όπως εγώ, κοιτάς και Βίκος ανθρακούχο. Ευχάριστη γεύση και μάλλον το καλύτερο vfm.

Link to comment
Share on other sites

+1. Το πιο εύγευστο ανθρακούχο νερό -είναι και φυσικά ανθρακούχο, όχι εμπλουτισμένο. Δυστυχώς, λίγο ακριβό. SP και Perrier έχουν απαράδεκτη τιμή και είναι αδιάφορα σε γεύση, οπότε δεν τα πλησιάζω καν. Αν τα παίρνεις bulk όπως εγώ, κοιτάς και Βίκος ανθρακούχο. Ευχάριστη γεύση και μάλλον το καλύτερο vfm.

 

Βίκο δεν έχω δοκιμάσει αλλά Ξυνόνερο και Σουρωτή παίρνουμε και με δεδομένο ότι οι μπουκάλες είναι γυάλινες και επιστρέφονται νομίζω είναι πιο συμφέρουσα λύση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.