Jump to content



Recommended Posts

3 hours ago, GriGaS said:

Μια απορία έχω μόνο βρε Ζάχο...Εξάντλησες όλα τα εστιατόρια που πιθανώς δεν βρίσκεις σε αυτή την πλευρά του Ατλαντικού και πήγες να φας ελληνικό φαγητό στη Νέα Υόρκη λες και δε μπορείς να το φας όποτε έρθεις πάλι Θεσσαλονίκη;

 

Δεν εξάντλησα όλα τα εστιατόρια εννοείται. Απλά κάποια που βγαίνουν πρώτα στο trip advisor που έχουν κάτι γκουρμιεδες με ένα πατζαρι στη μέση, δεν κάνω τον κόπο. Θέλω να πάω να φάω στην καλύτερη πιτσαρία σύμφωνα με το Trip Advisor αλλά είναι στο Χάρλεμ που σημαίνει πως μάλλον δεν θα τη φάω ζωντανός. Κάτι σουσι-μουσι και τέτοια δεν πηγαίνω. Οπότε στα καλά burgerάδικα και steakhouse έχω φάει. Εχω φαει και σε καλη πιτσαρια. Είδα το Ελληνικό και είπα να πάω να δω τι καλό έχει. Μου άρεσε και ξαναπήγα. 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Ζαχο εισαι εκει ακομα? Πηγαινε Brooklyn Diner και φαε το γνωστο foot long hot long και γλυκο Lemon pie

 

Α κ Peter Lugar για κρεας, (αν και υπερχλομο να βρεις τραπεζι). Απο τα καλυτερα στον κοσμο !

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, YDinopoulos said:

Ζαχο εισαι εκει ακομα? Πηγαινε Brooklyn Diner και φαε το γνωστο foot long hot long και γλυκο Lemon pie

 

Α κ Peter Lugar για κρεας, (αν και υπερχλομο να βρεις τραπεζι). Απο τα καλυτερα στον κοσμο !

 

Το πρώτο θα το δοκιμάσω. Το 2ο χλωμό. Μη ξεχνάμε τις αποστάσεις. Χθες κατέβηκα κοντά στο World Trade Center για μια δουλειά από την 49η που μένω. 2 ώρες πηγαινέλα. Για να πας Brooklyn σε ώρες αιχμής, θέλεις ένα χαλαρό τριωρακι. Και μιάμιση ώρα να κάτσεις εκεί. Πάει το 5ωρο. Δεν έχω 5ωρο διαθέσιμο κάθε μέρα για φαΐ. Ήρθα για δουλειά και όχι για διασκέδαση. Γι'αυτό ψάχνω τα κοντινότερο σε μένα. Το Brooklyn diner έχει και στην 57η στο Μανχατταν γι'αυτό θα πάω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ώσπου να σβήσει ο ήλιος...

15 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Ως πότε θα υφιστάμεθα διαδικτυακό bullying (ή bowling, που έλεγε και μια ψυχή) από τους γνωστούς-αγνώστους moderators:p, επειδή λέμε καλημέρα; Αίσχος:hehe:.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλημερα κτλ..

Θελει ο mod να κρυφτει κι η χαρα δεν τον αφηνει;

Ειδε ο modακος τη γενεια του κι αγαλιασε η καρδια του;

Χτυπησα ευαισθητη χορδη μηπως;

Τεντυποιδες ε τεντυμποιδες..

και μη μου κανεις εμενα watching you και τετοια κουλα.. τη Μαρικα την ειδες;

Αμε βαλε κανα αστειο meme τωραB)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.