Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Καλημέρες.

Φύγαμε από Νορβηγία για δουλειές στη Νέα Υόρκη. Πήραμε μαζί μας τα μπουφανακια τα λεπτά και τα κοντομάνικα και έχουμε φάει τόση βροχή όση δε περιγράφεται με 15 βαθμούς. Στη Νορβηγία τρέχουν ανέμελοι στα λιβάδια με 27 βαθμούς. Την τύχη μου μέσα δηλαδή. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρες.

Φύγαμε από Νορβηγία για δουλειές στη Νέα Υόρκη. Πήραμε μαζί μας τα μπουφανακια τα λεπτά και τα κοντομάνικα και έχουμε φάει τόση βροχή όση δε περιγράφεται με 15 βαθμούς. Στη Νορβηγία τρέχουν ανέμελοι στα λιβάδια με 27 βαθμούς. Την τύχη μου μέσα δηλαδή. 

Πριν λίγες μέρες χιόνιζε, τώρα έχει 27 βαθμούς; Τρελάθηκε ο καιρός στη Νορβηγία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε πως θα τα πανε τα παππουδια σημερα. Πρωτη φορα παω σε συναυλια τους.

https://www.ticketmaster.ie/The-Rolling-Stones-No-Filter-tickets/artist/5230386?int_cmp_name=The-Rolling-Stones&int_cmp_id=IE-Home-608&int_cmp_creative=Home-main-4&tm_link=tm_ccp_Home_main_The-Rolling-Stones

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Άστατο λέει. Συννεφόκαμα έχει, και κατά διαστήματα ήλιο φουλ, με 29°c , αλλά του την σπάει. :lol:  

Μια ζεστη, μια κρυο.. Ριχνει και καμια ψιχαλα.. Τι καλοκαιρι ειναι αυτο? :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Μια ζεστη, μια κρυο.. Ριχνει και καμια ψιχαλα.. Τι καλοκαιρι ειναι αυτο? :p

Κρύο; Και ποιος σου είπε ότι ήρθε το καλοκαίρι; Σταμάτα ρε την γκρίνια :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρες.

Φύγαμε από Νορβηγία για δουλειές στη Νέα Υόρκη. Πήραμε μαζί μας τα μπουφανακια τα λεπτά και τα κοντομάνικα και έχουμε φάει τόση βροχή όση δε περιγράφεται με 15 βαθμούς. Στη Νορβηγία τρέχουν ανέμελοι στα λιβάδια με 27 βαθμούς. Την τύχη μου μέσα δηλαδή. 

 

Να μας ειδοποιήσεις όταν ξανάρθεις Ελλάδα να κατεβάσουμε τα χειμωνιάτικα!!!! :hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μέρες με ψάχνουν από τη forthnet. Τους έχει τσούξει φαίνεται πως εδώ και ένα εξάμηνο που έληξε το συμβόλαιό μου με έχουν στα 21 ευρώ το μήνα τελική με απεριόριστα σταθερά και 2 ώρες κινητά και προσπαθούν να με ξαναδέσουν για διετία.

 

Τυχαίνει σήμερα και παίρνουν ώρα που είμαι σπίτι. Αρχίζουν τα μπλα μπλα να σας επιβραβεύσουμε μπλα μπλα και να σας κάνουμε δώρο απεριόριστα κινητά (προφανώς 1500) με 23 ευρώ το μήνα. Της απαντάω πως εάν δει την καρτέλα μου είναι ζήτημα να μιλάω 2 λεπτά το μήνα προς κινητά από το σταθερό, αρχίζει πάλι τις επιχειρηματολογίες οπότε της λέω "κοίτα, εάν θελετε να με επιβραβεύσετε κάντε μου μία καλύτερη τιμή σε αυτό που έχω τώρα".

 

Ξέρετε το πρόγραμμά σας δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο και όταν σας καλέσουμε σε μερικές μέρες για προσφορά με το ρεύμα (???) δεν θα μπορείτε να το συνδιάσετε και θα έχει τελειώσει η προσφορά που σας κάνουμε τώρα. Ποιο ρεύμα τη ρωτάω. NOVA energy μου απαντά. Ωραία της λέω όταν βγάλετε την προσφορά με το ρεύμα ξαναμιλάμε. Μα τότε δεν θα μπορείτε να πάρετε με 23 ευρώ αυτό που σας δίνουμε τώρα. Κοίτα της λέω, τώρα είμαι αορίστου χρόνου. Εάν κάνω μία αίτηση φορητότητας, πιστεύεις ότι δεν θα ξαναισχύσει η προσφορά που μου κάνεις τώρα; Δε σας καταλαβαίνω μου απαντά. 

 

Κάπου εκεί κατάλαβα ότι είναι μάταιο να προσπαθώ να το κατεβάσω στα 35 το δίμηνο, οπότε το κλείσαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού όταν θα βγει η Nova Energy.

 

Ψάχνοντας μετά είδα αυτή την είδηση από το φθινόπωρο : http://www.forthnet.gr/News.aspx?a_id=8381#sthash.wmPkttOW.dpbs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.