Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 6 ώρες, το μέλος idonthave έγραψε:

Καλημέρες,

Καλά χριστούγεννα, χρόνια πολλά

νομίζατε ότι θα γλυτώνατε :bleh:

  Reveal hidden contents

 με το παλιό

25659736_2016294348613957_815730012156408766_n.thumb.jpg.2b74adb93626a7f3e450ad875777e640.jpg   1c7b0160d19d052756cb1e9c8a5fd29d_XL.jpg

:hehe: :rofl:

Φιλαράκι εσύ πας με το πιο παλιό (το αρχαίο;), με το παλιό ημερολόγιο ήταν χτες Χριστούγεννα! :hehe:

 

Edit: Καλησπέρα (το ξέχασα)!

Έγινε επεξεργασία από TopCLR
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Φιλαράκι εσύ πας με το πιο παλιό (το αρχαίο;), με το παλιό ημερολόγιο ήταν χτες Χριστούγεννα! :hehe:

 

Edit: Καλησπέρα (το ξέχασα)!

λεπτομέρειες (+-1 μέρα) 2η των Χριστουγέννων είναι, όσο υπάρχουν μελομακάρονα πάω και με τα 2 :rofl:

 

Spoiler

το είχα γράψει σωστά και το έκανα edit στο σπόιλερ, 

μου ξέφυγε η 31η του Δεκέμβρη στις πράξεις :bleh::hehe:

 

Spoiler

καλησπέρες

Χρόνια Πολλά :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε (όχι, η Δευτέρα δεν πιάνεται).

Συμφωνα με ISO 8601 (ELOT EN 28601) η πρωτη μερα της εβδομαδος ειναι η Δευτερα. Καλημερα

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος panava έγραψε:

Καλημέρα,

Καλημέρα, βρέθηκε:

http://www.enwsi.gr/paraskinia/piperata/ti-apegine-o-pantelis-kafes/

b-3_opt.jpg

 

βρέθηκε :bleh:

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί, την ώρα που ήμουν έξω για δουλειές με το μηχανάκι, βλέπω στον δρόμο που οδηγεί στην προκυμαία της πόλης μεγάλη ουρά μπροστά μου. Τ' αυτοκίνητα πήγαιναν σημειωτόν και τα μηχανάκια είχαν κολλήσει. Σιγά-σιγά, φτάνω στο φανάρι και τι να δω. Στο αριστερό ρεύμα κυκλοφορίας, πάνω στη διάβαση πεζών, κάποιος είχε αφήσει το αυτοκίνητό του με αλάρμ (κυριολεκτικά στη μέση του δρόμου).

Φυσικά, η κυκλοφορία στο εν λόγω ρεύμα είχε σταματήσει, καθώς και οι πεζοί έκαναν ζιγκ-ζαγκ για να περάσουν απέναντι και τ' αυτοκίνητα από πίσω δεν μπορούσαν να περάσουν στο δεξί ρεύμα κυκλοφορίας (ο δρόμος αυτός είναι πολύ στενός, με καταστήματα και από τις δύο πλευρές).

Εντάξει, εδώ οι οδηγοί είναι απόγονοι, οι περισότεροι τουλάχιστον, του Σουμάχερ, αλλά τέτοιο πράγμα δεν έχω ξαναδεί. Δηλαδή, πόσο @@@@κας πρέπει να είναι κάποιος, για να παρατήσει το αμάξι του στη μέση ενός πολυσύχναστου δρόμου, απλά και μόνο για να κάνει τη δουλίτσα του;

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αρκει να ειναι κρητικος :p

 

Καλησπερα σας! Πωπω εχω χαθει πραγματικα αλλα το παλευω να ποσταρω κατι για να μη με ξεχασετε :p

 

Η μερα μου εμενα ειχε απο ολα. Νευρα, γελια, απογοητεύσεις, χαρες, επιτυχιες και αποτυχίες, αλλα τραβωντας τη γραμμη για τη προσθεση τωρα στο τελος της μερας διαπιστωνω οτι τελικά ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα και "ζωηρη" μερα :)

Μακαρι να είναι ετσι κ οι επομενες!

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@DEADLAZARUS στα @@ του, μην το ψάχνεις απ'την στιγμή που δεν τους κάνουν και τίποτα (υπάρχουν και χειρότερα).

 

εμένα η μέρα είχε λίγα πράγματα..:whip:

 

Ο πατέρας μου είχε βάλει το πρωί να ζεστάνει το φαγητό, έφυγε δεν είπε τίποτα (για την κατσαρόλα),

έτυχε σήμερα να μην ανέβω καθόλου στο σπίτι,ούτε η αδελφή μου πήγε, έφυγα για κάτι δουλειές.

Αφού γύρισα και βρήκα το σπίτι μέσα στους καπνούς,"πότισε" τα πάντα κάνα 3ωρο σίγουρα (όχι φωτιά),

ότι υπήρχε σε ύφασμα πήγε για πλύσιμο, ακόμη έχω την καπνίλα στην μύτη μου.

Τέλος η καθαριότητα για σήμερα, αύριο η συνέχεια..

Ήσυχη μέρα σήμερα :sarcastic:

  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αρκει να ειναι κρητικος :p

 

Καλησπερα σας! Πωπω εχω χαθει πραγματικα αλλα το παλευω να ποσταρω κατι για να μη με ξεχασετε :p

 

Η μερα μου εμενα ειχε απο ολα. Νευρα, γελια, απογοητεύσεις, χαρες, επιτυχιες και αποτυχίες, αλλα τραβωντας τη γραμμη για τη προσθεση τωρα στο τελος της μερας διαπιστωνω οτι τελικά ηταν μια πολυ ενδιαφερουσα και "ζωηρη" μερα :)

Μακαρι να είναι ετσι κ οι επομενες!

 

Άσε τις ιστορίες και κλήρωσε τα δώρα :hehe:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! :)

Για να μην αλλάξω το μοτίβο, η δική μου μέρα ήταν ένα εκνευριστικά συνηθισμένο ρεπό . . .εργασίας!

Μια χαρά πήγαν τα πράγματα, μόλις κατάφερα να βάλω τον ακατονόμαστο σε καρέκλα!  :wall:

Αλλά δεν το βάζουμε κάτω, προχωράμε ακάθεκτοι στο αυριανό ρεπό ! :p

@karmen1983 Δεν χρειάζεται να "ανησυχείς" για το ενδιαφέρον των επερχόμενων -πολλώωωωνν!- ημερών!

Με αυτά που καταπιάστηκες, το ενδιαφέρον και οι συγκινήσεις είναι εγγυημένα! ! ! :D

Καλή δύναμη και όταν ακούς τα μαστόρια να λένε τα "δικά" τους (είδες τι ευγενικά που το θέτω το ζήτημα ! :p ), χαμογέλα -στην αρχή τουλάχιστον!  ) :hehe: - τους κάνει και ανησυχούν !  :unsure:

Για την όποια ενδεχομένως απαραίτητη συνέχεια, δεν τρέφω καμιά ανησυχία . . . μαύρο φίδι που τους έφαγε!  :T: 

Καλή συνέχεια ! :D

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.