Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες και εορτάζουσες του φόρουμ.

Διπλή γιορτή σήμερα για εμάς μιας και πριν ακριβώς από δύο χρόνια ήρθαν στον κόσμο τα αγγελούδια μας.

Να είστε όλοι καλά και να περάσετε αυτές τις μέρες με τους ανθρώπους που αγαπάτε με χαμόγελο και πολύ αγάπη.

Αργά το βράδυ θα έχουμε Χριστουγεννιάτικα χαρίσματα reloaded.

 

 

 

Ζάχο, να χαίρεσαι τα δίδυμα και τη γυναίκα σου.

Το βράδυ, προβλέπω πολλά δηξδηφηχηζηζξγξφξφ μηνύματα. Κάτι μου λέει ότι ο οτοκορέκτορας θα είναι απενεργοποιημένος.

Οι Εμπενίζερ Σκρουτζ του φόρουμ @honda22 και @astrolabos να φύγουν να πάνε αλλού:p.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα ,καλα, κ με υγεια σε οοολο τον κοσμο...

Καλα κουραγια σε μας που δουλευουμε:)

Οσοι ειναι στα βουνα:p να ψαξουν κ κανα κατωι για θησαυρους!

Αν κρινω απ τον δικο μου γιο που γεννηθηκε 23 - 12 ,μαλλον  λουλουδια θα βγουν κ τα δικα σου ,οταν μεγαλωσουν Ζαχο:D,χιλιοχρονα!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες, Καλησπέρες 

 

Καλά Χριστούγεννα 

karta-2015.thumb.jpg.fe6ec591855b0bb4eb2ea0907d70c04f.jpg

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας όλοι και να περάσετε με δικούς σας ανθρώπους τις γιορτές, παππούδες και γιαγιάδες μην ξεχάσετε,

 

πριν 2 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες και εορτάζουσες του φόρουμ.

Διπλή γιορτή σήμερα για εμάς μιας και πριν ακριβώς από δύο χρόνια ήρθαν στον κόσμο τα αγγελούδια μας.

Να είστε όλοι καλά και να περάσετε αυτές τις μέρες με τους ανθρώπους που αγαπάτε με χαμόγελο και πολύ αγάπη.

Αργά το βράδυ θα έχουμε Χριστουγεννιάτικα χαρίσματα reloaded.

αργά→ Ελλάδας ή Νορβηγίας ??!!:bleh:

 

πριν 52 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Εγω πηρα τα βουνα :p

Spoiler

γατάκια

24059142_434664543618120_9199916699880911912_n.thumb.jpg.a63838efa250dd22c7cab1da4297bf76.jpg

:whistling:

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλές γιορτές, καλά Χριστούγεννα σε όλους και όλες!

Πάντα υγεία πάνω απ' όλα και ευτυχία.

Ότι εύχεστε να πραγματοποιηθεί :)



melanie-iglesias-sexy-santa-christmas-gi

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

O Santa Claus χτύπησε στον Λάμπη και πήρε φωτιά ο server :hehe:

Spoiler

ομολογώ, ήμουν κατά ριπάς με το δάχτυλο στο f5

:rofl: :bleh:

Ευχαριστούμε Ζαχαρία για ακόμη μια φορα

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

 

Μιας και τις 355 ημέρες του χρόνου σκοτωνόμασταν στη δουλειά επί καθημερινής βάσης (not), έσκασε μια καλή δουλειά τέλος του χρόνου και έτσι παραμονή Χριστουγέννων γραφείο μέχρι το μεσημέρι, όλη την ημέρα τα Χριστούγεννα δεν πρέπει να μην υπήρξε διάστημα παραπάνω της μίας ώρα που να μην επεξεργάστηκα το τι πρέπει να κάνω στο κεφάλι μου, και σήμερα πρωί πρωί πάλι γραφείο...

 

Προβλέπεται τρελό ζόρισμα μέχρι το τέλος του έτους, αλλά τι να κάνουμε... Η χαρά του να είσαι ελεύθερος επαγγελματίας!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Μιας και τις 355 ημέρες του χρόνου σκοτωνόμασταν στη δουλειά επί καθημερινής βάσης (not), έσκασε μια καλή δουλειά τέλος του χρόνου και έτσι παραμονή Χριστουγέννων γραφείο μέχρι το μεσημέρι, όλη την ημέρα τα Χριστούγεννα δεν πρέπει να μην υπήρξε διάστημα παραπάνω της μίας ώρα που να μην επεξεργάστηκα το τι πρέπει να κάνω στο κεφάλι μου, και σήμερα πρωί πρωί πάλι γραφείο...

Προβλέπεται τρελό ζόρισμα μέχρι το τέλος του έτους, αλλά τι να κάνουμε... Η χαρά του να είσαι ελεύθερος επαγγελματίας!

Αυτό το πράγμα, που όλοι θυμούνται ότι έχουν επείγουσες δουλειές παραμονή Χριστουγέννων, πρωτοχρονιάς, Πάσχα και λίγο πριν τον Δεκαπενταύγουστο με ξεπερνά.  Καλό κουράγιο και εύχομαι να είναι ενδιαφέρουσα η δουλειά και να την

καλοπληρωθείς.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.