Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 3 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Σαν πρώην Θεσσαλονικιός θα συμφωνήσω με τον καπαπετρο. Ό Ζυγός στη Σταυρούπολη είναι καλός όντως αλλά...

Αν θες να φας σουβλάκι πας Άγιο Πρόδρομο Χαλκιδικής. 

Για πιτόγυρα μιλάει. Και επειδή μιλάει για πιτόγυρα. Μη ξεχνάς στην Αθήνα όλα είναι σουβλάκια (τα τυλιχτά κοινώς). 

Για να φας best σουβλάκι πρέπει να πας από την άλλη πλευρά, στη Χαλκηδόνα 

 

ΑΑαααα 

Spoiler

Καλημέρα σας.

 

@astrolabos

Spoiler

22853153_1967795543433407_2428581842369956496_n.jpg

 

Μάντεψε τι λείπει :hehe: 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μου άνοιξε την όρεξη η συζήτηση. Τι σουβλάκι, τι καλαμάκι (σουβλάκι το ξέρω, αλλά κάποιοι συμπατριώτες μας έχουν άλλη άποψη:p), αρκεί να έχει τις σωστές δόσεις μυρωδιάς, νοστιμιάς και βρωμιάς (με αυτήν τη σειρά).

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Μου άνοιξε την όρεξη η συζήτηση. Τι σουβλάκι, τι καλαμάκι (σουβλάκι το ξέρω, αλλά κάποιοι συμπατριώτες μας έχουν άλλη άποψη:p), αρκεί να έχει τις σωστές δόσεις μυρωδιάς, νοστιμιάς και βρωμιάς (με αυτήν τη σειρά).

s88-c-k-no-mo-rj-c0xffffff

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

πριν 12 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Μου άνοιξε την όρεξη η συζήτηση. Τι σουβλάκι, τι καλαμάκι (σουβλάκι το ξέρω, αλλά κάποιοι συμπατριώτες μας έχουν άλλη άποψη:p), αρκεί να έχει τις σωστές δόσεις

22539879_358041067982223_8180291133099962727_n.thumb.jpg.5fe4c6c74bf66a2fc3c3bfa5f1a850c1.jpg:whistling:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για πιτόγυρο καλό,  δύσκολα τα πράγματα. Σολωμονιδης στην Κρήνη, Πρασσας, Κυραμανα Χαριλάου, Γιωτης, 157. Σολωμονιδης και Κυραμανα έχω φάει τελευταία και ήταν ακόμα ψηλά σε ποιότητα, ποσότητα. Όταν θέλεις και βρωμιά κοιτάς Πρασσα, Γιώτη, 157.

Για σουβλάκι και πανσετουλα καλή κοιτάς την καντίνα της Αννούλας.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Αν μιλάμε για πιτόγυρο καλό,  δύσκολα τα πράγματα. Σολωμονιδης στην Κρήνη, Πρασσας, Κυραμανα Χαριλάου, Γιωτης, 157. Σολωμονιδης και Κυραμανα έχω φάει τελευταία και ήταν ακόμα ψηλά σε ποιότητα, ποσότητα. Όταν θέλεις και βρωμιά κοιτάς Πρασσα, Γιώτη, 157.

Για σουβλάκι και πανσετουλα καλή κοιτάς την καντίνα της Αννούλας.

Τον θυμάμαι τον Πρασσά απ' τα φοιτητικά μου χρόνια. Τον είχα τιμήσει ουκ ολίγες φορές. Τεράστιες πίτες και γενναίες μερίδες.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος GriGaS έγραψε:

Επίσης στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν πολλά αξιόλογα συνοικιακά γυράδικα που δε τα βάζει το μάτι σου.

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Ήρθε πάλι η άλλη, αγοράσαμε ποντίκια για κανά 1000€ και έφυγε...

 

 

 

  Hide contents

59f84fd69bf8e_20171031_1058231.thumb.jpg.bb0be9f95d1d98d016f92aec1721e370.jpg20171031_105930.thumb.jpg.593e23edda0193b6efbc27864a7a4494.jpg

 

 

Στη δεύτερη φωτογραφία, έπρεπε να καθόσουν απέναντι;).

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι η εταιρία ξέρει πως να προωθείτε :p

πριν 10 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Καλά διακρίνω γραμμωμένα χέρια μέσα από τη μπλούζα;

Φαντάσου να κάνεις μ_λακία σε δ' αυτήν. Εε ρε ξύλο που θα πέσει, θα ψάχνεις τρύπα να κρυφτείς :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

πωπω αλλος μπαμπινιωτης μας βρηκε.. Σιγα ρε αλανθαστε :p

Εμ, αυτά γίνονται όταν το αμόρε έχει και αυτό account στον Λάμπη. Αντί να σχολιάσει την κοπέλα, σχολίασε την ορθογραφία μου.

Spoiler

:p

 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Εμ, αυτά γίνονται όταν το αμόρε έχει και αυτό account στον Λάμπη. Αντί να σχολιάσει την κοπέλα, σχολίασε την ορθογραφία μου.

  Hide contents

:p

 

Ποια κοπέλα; Είδε κανείς σας κοπέλα εδώ:hehe:;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.