Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 5 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Καλημέρα, έτσι για να αλλάξει το γούρι...

Η Κυριακή μου μέχρι τώρα:

https://i.imgur.com/rQIb4Vw.gifv

Αν είναι μόνο η Κυριακή ok :p,εμένα Πέμπτη-Παρα-Σαβ και λίγο σήμερα κάπως έτσι

Spoiler

22885816_1869171033396705_8373187091323677404_n.thumb.jpg.54578e3afba45b2b77f45626aad1addb.jpg

 

κατ'άλλα καλησπέρες και καληνύχτες σας

:jester:;)

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπορώ με σιγουριά να πω ότι είχα πολύ καλό Σαββατοκύριακο. Σάββατο εκδρομή και Κυριακή βόλτα με παρέα, έγινε και το κονέ. Σταμάτησε να πονάει και η μέση από χτες!:happy:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες, καλή βδομάδα!!

22448147_134830610494945_203282202338289263_n.thumb.jpg.13a7da088743feec996762c535994fcc.jpg

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

πριν 8 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ μπορώ με σιγουριά να πω ότι είχα πολύ καλό Σαββατοκύριακο. Σάββατο εκδρομή και Κυριακή βόλτα με παρέα, έγινε και το κονέ. Σταμάτησε να πονάει και η μέση από χτες!:happy:

Με προσοχή όμως τώρα μην σε πιάσει πάλι!!

:hehe::bleh:

 

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα σε όλους.

Επιτέλους, έπιασε κρύο. Βοριαδάκι και ήλιος με δόντια. Άντε, ν' αρχίσουν και τα lastchristmasια σε 25-30 ημέρες (όσο πάει, ξεκινάνε και πιο νωρίς).

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Άντε, ν' αρχίσουν και τα lastchristmasια σε 25-30 ημέρες

 

Εδω χιονισε στο βουνο πανω, και η άλλη εχει μπει σε κριστμας μοοουδ επειδη το βλέπει απο τον παράθυρο στον τρίτο. Δεν υπάρχει σωτηρία ρε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Εδω χιονισε στο βουνο πανω, και η άλλη εχει μπει σε κριστμας μοοουδ επειδη το βλέπει απο τον παράθυρο στον τρίτο. Δεν υπάρχει σωτηρία ρε.

Επίσημη έναρξη έχουμε, όταν παιχτεί για πρώτη φορά το last christmas των wham. Μέχρι τότε, δεν υπάρχουν χριστούγεννα.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.