Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Tisk tisk.. Δεν εχετε την ικανοτητα να καταλαβετε την χαρα και την ηδονη να παιρνεις απλα τηλεφωνο η να στελνεις ενα απλο μηνυμα

- οτι δηλαδη θα εκανες και με κινητο των 20 ευρω- αλλα να καθεσαι στο καφε, να εχεις δωσει χιλια ευρω να μην εχεις να φας αλλα να περασει ο αλλος διπλα

και να πει: Το καινουριο ειναι; και να απαντησεις ολο περιφανεια: Ναι. Γατατακια... Καλημερα!

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, GriGaS said:

Για τα ελληνικά εισοδήματα σαφώς και ναι... Σκέψου όμως πόσοι ανά τον κόσμο έχουν εισόδημα τουλάχιστον τετραπλάσιο από το μέσο ελληνικό και αυτομάτως δεν τους φαίνεται τόσο ακριβό... Άσχετα που σύντομα θα το δούμε σε πολλές καφετέριες!

 

 

Ακριβως αυτο....


Ασε που πολλοι θα το παρουν και ας μην δουλεψουν το πενακι ποτε... :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλό Σ/Κ (είδατε τι κάνει η εβδομάδα προσαρμογής στη δουλειά; Από τώρα ονειρεύομαι το Σ/Κ).

Κλασικό ελληνικό φαινόμενο: δεν έχω να φάω, αλλά η κινητούμπα (με θήκη τρακτέρ-βγάζω μάτι) είναι εκ των ων ουκ άνευ. Το κινητό ως αντικείμενο επίδειξης.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι οι περισσότεροι παίρνουν τέτοια κινητά για να βγάζουν φωτογραφίες του στυλ "δείτε τι καλά που περνάμε πλατσουρίζοντας τα πατουσάκια μας/like/share/tag", να μπαίνουν στο facebook και να μιλάνε (γενικώς). Δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 1.000 ευρώ για τέτοια χρήση. Τραγική ειρωνεία, βέβαια, ότι τα λέμε αυτά εμείς, που δίνουμε χιλιάρικα για να παίζουμε κακογραμμένα παιχνίδια @60/144hz, όλα ultra:p.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Τα βλέπετε όλοι πιστεύω...

 

Πρώτα ρίχνει το "λάδι στη φωτιά" και καλά...

- Πολλά δεν είναι 1000€ για κινητό...

Και μετά ακονίζει τα μαχαίρια για να κοπούν οι προσβάσεις από τα ban που θα ρίξει...

ύπουλο καθίκι... :hehe:

Να με κατηγορούσες αν το έκανα στο θέμα της είδησης. Τώρα απλά κάνω ασκήσεις επί χάρτου :hehe:

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Τέτοιου είδους σχόλια θα καταλλήξουν σε android vs iOS και θα πέσουν φάπες σίγουρα :hehe:

Μου αρέσουν τα δαγκωμένα μήλα :p 

Spoiler

(flamewar starts in 3...2...1... , immune to autoban, ban from astrolabos received :hehe: )

 

Καλησπέρα! 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Το θέμα είναι ότι οι περισσότεροι παίρνουν τέτοια κινητά για να βγάζουν φωτογραφίες του στυλ "δείτε τι καλά που περνάμε πλατσουρίζοντας τα πατουσάκια μας/like/share/tag", να μπαίνουν στο facebook και να μιλάνε (γενικώς). Δεν νομίζω ότι αξίζει να δώσεις 1.000 ευρώ για τέτοια χρήση. Τραγική ειρωνεία, βέβαια, ότι τα λέμε αυτά εμείς, που δίνουμε χιλιάρικα για να παίζουμε κακογραμμένα παιχνίδια @60/144hz, όλα ultra:p.

 

Τα οποία να προσθέσω  χρησιμοποιούν 1-2 πυρήνες ενώ έχουμε τουλάχιστον τους διπλάσιους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νέο flame war: 2vs4vs6vs8 πυρήνες. Ποιος τους έχει περισσότερους; Ποιος θα κερδίσει τη μάχη του dota 2/minecraft/overwatch/lol; H συνέχεια επί του monitor  (minimum 2k, έτσι;).

Το public μας άκουσε και με τρολάρει: email, με το οποίο με καλεί να προπαραγγείλω το note 8 και δώρο ένα dex station αξίας (ναι, ναι, είναι αλήθεια) 149,90 Ευρώ. Με κίνδυνο ν' αποβληθώ δια παντός από το forum ως τεχνολογικός νεάντερταλ, να ρωτήσω το εξής: what in hell είναι το dex station;

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μου αρέσουν τα δαγκωμένα μήλα :p 

δεν μπορώ να βάλω την φώτο που θέλω :bleh: οπότε μια πολύ light (δεν θέλει nsfw)

Spoiler

Angelina-Jolie-apple-bite.jpg

 

πριν 13 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ποιος τους έχει .... ; Ποιος θα κερδίσει τη μάχη του ....;

αυτός ? - 0 :hehe:

_____________________________________________

Προτιμώ τα λεφτά να πάνε αλλού παρά σε κινητό 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Και εγώ , αλλά το Lido κάηκε :hehe: 

Σε σύντομο χρόνο τα καλά τα μέρη τα έμαθες/βρίσκεις.. :gyro::hehe: :rofl:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.