Jump to content



Recommended Posts

Την άλλη βδομάδα πετάω για Αγγλία και θέλω να πάρω μαζί μου εξοπλισμό για τη δουλειά μου.

Είναι μια κούτα διαστάσεων 80Χ60Χ80εκ. και βάρους 15 κιλών.

 

Γνωρίζετε κανέναν βολικό τρόπο για τη μεταφορά του??

Το κουτί δεν κουβαλιέται, προφανώς. Μπορώ να το στείλω από εδώ σε αποθήκη κάποιου carrier στο Λονδινο??

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Με Ryanair!!?? :blink:

 

Λεω να παω στην ΤΝΤ Θεσσαλονικης να δω ποσο θα βγει. Είναι πολύ βαριά τα δέματα, γι'αυτό λέω για μεταφορική. 

Θελω να παει κ να παραμεινει σε storage εκει κ να παω να το παρω εγω οταν εχω χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τη χθεσινή μπόρα (πω-πω αστραπές, πω-πω βροντές, πω-πω βροχούλα, που έλεγε και μια ψυχή), μύρισε φθινόπωρο. Ψυχρούλα, ελαφρύ αεράκι και αυτή η γλυκιά μυρωδιά της φθινοπωρινής γης να πλανιέται παντού στον αέρα (για την ακρίβεια, βοθρίλα μυρίζει, αλλά είπα να δώσω μια πιο ποιητική διάσταση στην περιγραφή).

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ΤΝΤ? Eχω την υποψία οτι θα σε χρεώσουν storage/handling etc,  αν είναι, δες καλύτερα μεταφορική.  

Πχ στο Νοτινχαμ εχει εναν τυπο με νταλίκα που κανει δρομολογια Ελλάδα και παιρνει βαριά πράγματα, αν δε κανω λάθος γύρω στις 100 λιρες η παλέτα, δεν είμαι σίγουρος ομως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υποκλιθείτε όλοι εσείς οι τιποτένιοι θνητοί στη Samsung. 3300mAh μπαταρία σε τηλέφωνο του 2017 με 6.3 ιντσες οθόνη. Πόσο καραγκιόζηδες πια; Αν η μπαταρία είναι χειρότερη του S8+ θέλουν κρέμασμα όλοι τους.

 

Spoiler

Προπαραγγελία αύριο... :blush:

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, astrolabos said:

Και πάλι, πολλά δεν είναι;

Πολλά είναι ναι. Δεν διαφωνώ. Όπως είναι πολλά τα 900€ π.χ. για μια 1080ti. Οι εταιρείες βρίσκουν και τα κάνουν. Αν όμως με τα 1000€ οι πωλήσεις πέφτανε στο 1/5 θα σου έλεγα εγώ για ποτέ θα άλλαζαν πολιτική. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!! Με καφε και ζαμπονοτυροπιτα :hehe::hehe:

 

^^ 

Το πιο πιθανο πιστευω ειναι το Note να εχει περισσοτερα προβληματα απο το S8+ που εχεις , δυσαναλογη οθονη σε σχεση με την μπαταρια και το ιδιο bloatware ...

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

1k για κινητό δεν είναι πολλά;

Για τα ελληνικά εισοδήματα σαφώς και ναι... Σκέψου όμως πόσοι ανά τον κόσμο έχουν εισόδημα τουλάχιστον τετραπλάσιο από το μέσο ελληνικό και αυτομάτως δεν τους φαίνεται τόσο ακριβό... Άσχετα που σύντομα θα το δούμε σε πολλές καφετέριες!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.