Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 24 λεπτά, το μέλος jax7480 έγραψε:

Εδώ κολλάει και το:

 

- Μη μου μιλάς γιατί ακόμα δεν έχω πιει καφέ λέμε.

-  Τι καφέ θέλετε ρώτησα κύριε...

έχουμε και λέμε:

πρωινό (ναι)

καφές (ναι)

γλυκάκι (πριν λίγο→ναι)

μεσημεριανό (όχι ακόμη :whistling: )

Spoiler

20882014_714856445369586_5306052977795449864_n.thumb.jpg.b3f3d74ca16a246c8012f213b4f63f47.jpg  :hehe::hehe:

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Διέρρευσε το 6 επεισόδιο του GoT, και με κινήσεις αλά Nio προσπαθούσα να αποφύγω τους spoiler " έξυπνους ". Εντελώς σε άκυρο ποστ στο fb πέταξε καρασποιλερια ενας καραγκιόζης. Μου χάλασε και την όρεξη και το σασπένς του επεισοδίου. Δε μπορώ να καταλάβω τη λογική αυτή της Κατινιας να μη μπορούν να κρατήσουν το στόμα τους κλειστό. Τελείως κομπλεξικα άτομα. 

 

Το ίδιο είχε γίνει και με το  προηγούμενο Star Wars μια μερα πριν το δω στο σινεμά. 

 

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μίνι εκδρομούλα για καφέ/φαγητό/ποτό απόψε και είπα να βάλω μερικές φωτό.

Μη με βρίσετε...επίτηδες τις άφησα στην full ανάλυση για τις λεπτομέρειες, μιας και είναι τραβηγμένες με μια Kodak 10ετιας.

 

Άποψη της Πύλου Μεσσηνίας από ψηλά. Στο βάθος ο βράχος Σφακτηρία που αποτελεί φυσικό κυματοθραύστη του λιμανιού.

100_4021.JPG  100_4022.JPG

 

100_4023.JPG

 

Ένα ελληνικό "σκαφάκι" στο λιμάνι. Έπιασα κουβέντα με ένα παλικάρι που καθόταν επάνω και μου είπε ότι καινούργιο έκανε 15εκατ.

Στο net τώρα γίνεται δικό σας με μόνο 2.5εκατ.:p  http://www.superyachttimes.com/yacht/5696098005a3e368ec226b6e/azimut-100-jumbo/

100_4025.JPG

 

Καφεδάκι δίπλα στο κύμα.

100_4026.JPG

 

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Like 6
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

 

Ένα ελληνικό "σκαφάκι" στο λιμάνι. Έπιασα κουβέντα με ένα παλικάρι που καθόταν επάνω και μου είπε ότι καινούργιο έκανε 15εκατ.

Πάρα πολλά σου είπε και πολλά το πουλάει. Τα Azimut είναι δεύτερη μάρκα, σε αυτά τα λεφτά  βρίσκεις πχ  http://www.yachtworld.com/boats/2006/Posillipo-95-S-Serious-Seller-2350004/Greece

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

7η μέρα γαστρεντεριτιδας σήμερα, σε ένα ήδη υπερταλαιπωρημένο έντερο , well done.

Να έχει γιορτή o αδερφός της κοπέλας μου το 15Αύγουστο, να μας βγάζει έξω και να μη μπορώ να ακουμπήσω τίποτα. Well done x2

 

 

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλημέρα.

7η μέρα γαστρεντεριτιδας σήμερα, σε ένα ήδη υπερταλαιπωρημένο έντερο , well done.

Να έχει γιορτή o αδερφός της κοπέλας μου το 15Αύγουστο, να μας βγάζει έξω και να μη μπορώ να ακουμπήσω τίποτα. Well done x2

Καλημέρα, καλημέρα :hehe: 

  • Like 4
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα ! :)

@tommybertsen Περαστικά και γρήγορα να πάρεις την "εκδίκησή σου" :T:  !  

Όσο για τους "κακεντρεχείς" . . . τους αγαπάμε με τα ελαττώματά τους !  :p

@Lakisss Νίκο να ΄σαι καλά . . . ξεκουράστηκαν τα μάτια μου στη θέα ! 

Καλές διακοπές ! ! !  :D

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.