Jump to content



Recommended Posts

Γατάκια ! ! !  :p

 

Το πρώτο μου ταξίδι το έκανα με αυτό . . .

 

ΑΓΓΕΛΙΚΑ_ΕΓ_Ad_2869_3.jpgpost-31-128326972015.jpg

 

Origin_ΑΓΓΕΛΙΚΑ_ΕΓ_Ad_2869_3.JPG

 

Και φυσικά επιβίβαση (από Ρέθυμνο) με βαρκούλα !

Για το πόση ώρα έκανε το ταξίδι, που να θυμάμαι, δεν ήξερα και καλά την ώρα τότε!  :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Οταν μεγαλωσει το παιδι σου και θα τηλεμεταφερεται(λεμε τωρα :p ) Θα βλεπει το audi στις φωτογραφιες και θα γελαει :hehe:

 

 

edit:  και σημερα που υπολογιζα να φυγουμε νωριτερα απο τη δουλεια..το μεσημερι εχουμε meeting :hehe:

Αλλα αυριο πρωι θα ειμαι Σαντορινη ρεεεεε
Καλημερες :p

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

αχ εργένικη ζωή....σήμερα εδώ αυριο αλλου με ένα σάκο ταξιδίου με τα απολύτως απαραίτητα (2 βερμουδες, μαγιώ,5 μπλούζες, πετσέτα θαλάσσης,εσωρουχα, σαγιονάρες)

Γίνεσαι οικογενειάρχης και πρέπει να φροντίζεις για χιλια δύο πράγματα...γίνεσαι γαϊδούρι στο κουβάλημα...

  • Like 5
  • Agree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ποια απολυτως απαραιτητα;
Βαλε ποδηλατα(+ ποδηλατικο εξοπλισμο), φωτογραφικο εξοπλισμο (ομπρελες , τριποδια φακους σωματα ) υπολογιστη και τελος  πανε τα ρουχα :hehe:

Ολα τα παραπανω για μετα την Σαντορινη :p
 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια! 

Χαίρομαι που σας ξύπνησε αναμνήσεις το σαπιοκαραβο που ταξιδεψα. 

Σκέφτομαι ότι 22 του μήνα πρέπει να επαναληφθεί όλο αυτό τώρα και με πιάνει θλίψη :p

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! !  :)

Τελικά είναι κάτι σαν προνόμιο, το να είσαι λίγο "αρχαίος" !

Ανάμνηση από επιβίβαση αρόδο . . .

Η μάνα μου με κρατάει σφιχτά, η βάρκα σκαμπανεβάζει στο πλάι του πλοίου και δυο ναύτες ανεβάζουν το κόσμο σε αυτό από τη βάρκα, σε συγχρονισμό με τον κυματισμό.

Σημαντικός ο συγχρονισμός, περίμενες η βάρκα να σηκωθεί από το κύμα και τότε . . . .

 . . .  " Εδά κορίτσι μου!

Δώσ'  μου το κοπέλι ! ! ! "

. . .  σε έπιανε ο ναύτης και σε ανέβαζε.

Ήταν πιο εύκολο από ότι ακούγεται και είχε και μια μικρή δόση από αγωνία, που έκανε το ταξίδι "περιπέτεια" ! :p

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τη ζέστη είναι αυτή ρε μάγκες άντε να φεύγει και αυτός ο μήνας. Με ενα ανεμιστηρακι τη παλεύουμε. 

 

Η μόνη παρηγοριά το Game of thrones. 

 

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν το ξερετε, αλλά το all-seeing eye έχει στραφεί προς τον βορρά, αυτός που δε θα έπρεπε να λείπει λείπει. Η γάτα κοιμήθηκε, και πλέον είναι η ώρα του σκότους  της καλημεροκαλησπέρας να πατήσει στα σφουγγαρισμένα κυριαρχήσει στην οικουμένη.

 

 

 

____________________________________________

 

Και το mood της ημέρας,

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.