Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Βλέπω χθες πως το Netflix έβγαλε το House of cards με ελληνικούς υπότιτλους. Ώρα να κάνω εκείνο το trial του ενός μήνα σκέφτομαι... Μιας και  το htpc είναι με libreelec  που δεν υποστηρίζει Netflix, μεταφέρω το laptop τραβάω καλωδια και το βάζω στο pause. Πάω κουζίνα και τσιγαριζω bacon να γεμίσω τις κυπριακές αξιαγαπιτες. Με το που ετοιμάζονται ανοίγω ψυγείο να πάρω μπύρα. Κρακ μου μένει στα χέρια το χερούλι του ψυγείου. Οι παπάρες της liebherr έχουν φτιάξει ένα μηχανισμό που ξεβεντουζαρει το ψυγείο ο οποίος είναι πλαστικος σε ψυγείο των 1200 ευρώ. 

 

Το ξενερωμα που έφαγα δεν περιγράφεται... Έφαγα τις πιτουλες μου (η όρεξη δε μου κόβεται με τίποτα) και αντί για House of cards ασχολήθηκα με αναζήτηση ανταλλακτικου.

 

Καλημέρα είπαμε; 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καραγκιοζηδες ρε.
Ειχαν παραγγειλει σουβλακια να φανε..Ερχεται ο deliveras και ηταν ολυμπιακοι στο μπαλκονι, τον ειδαν και κατεβηκαν κατω με τσαμπουκα γιατι νομιζαν οτι ηταν παναθηναικος :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Οι παπάρες της liebherr έχουν φτιάξει ένα μηχανισμό που ξεβεντουζαρει το ψυγείο ο οποίος είναι πλαστικος σε ψυγείο των 1200 ευρώ. 

Όταν το είχα δει σε μια έκθεση, η πρώτη μου αντίδραση ήταν "τι μαλακία είναι τούτη 'δω;". Από ένα μηχανικό περίμενα να προσέχει περισσότερο τι αγοράζει :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PetrosD said:

 

Λες και άμα το αφήσεις 5 μέρες για πάντα χωρίς χερούλι, θα πάθει τίποτα.

ftfy :) 

 

1 hour ago, astrolabos said:

Όταν το είχα δει σε μια έκθεση, η πρώτη μου αντίδραση ήταν "τι μαλακία είναι τούτη 'δω;". Από ένα μηχανικό περίμενα να προσέχει περισσότερο τι αγοράζει :p 

Με λίγη μονωτική ταινία θα είναι σαν καινούργιο ;) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.