Jump to content



Recommended Posts

Τι νούμερο παπούτσι φοράει η γορίλας ρε συ; 

Spoiler

:hehe: Τι βρήκα να σχολιάσω ο ..... ε; :hehe:

Καλό, πολύ καλό φαίνεται. Και εσύ ψάχνεις γιατί σου ανεβαίνει η πίεση, σοβαρά τώρα; :p

Πέρα από την πλάκα εύχομαι να μην είναι τίποτα!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Just now, UltraB said:

 

  Hide contents

:hehe: Τι βρήκα να σχολιάσω ο ..... ε; :hehe:

Καλό, πολύ καλό φαίνεται. Και εσύ ψάχνεις γιατί σου ανεβαίνει η πίεση, σοβαρά τώρα; :p

Πέρα από την πλάκα εύχομαι να μην είναι τίποτα!

 

Spoiler

 

Δυστυχώς είναι και μάλιστα κληρονομικό. Τέσπα, μη χαλάμε τώρα τη διάθεση μας με αυτά.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ζάχο περαστικά !
Αλλά και να μην είναι  (παθός κι εγώ και κληρονομικά όπως λές ) . . . ρυθμίζεται με μερικά χαπάκια και όλα καλά ! :)

Προετοιμάσου για λίγο καιρό να ψάχνεσαι με τη δοσολογία, αλλά μόλις το πετύχεις μετά το "ξεχνάς".

Ψυχραιμία λοιπόν και θα είναι το τελευταίο που θα σε απασχολεί ! :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Yπαρχει πιο ευκολος τρόπος.

Να συνεργαστεί η εταιρία που δουλεύει ο UltraB με την εταιρία/ες που εργάζονται τα εν λόγω κορίτσια;

@UltraB

Μην ξεχάσεις να ρωτήσεις τον Ζάχο και με ποιά αεροπορική εταιρία πετάει γιατί βρήκε κι εκεί κάτι καλό! :p

@jax7480

Περαστικά, κάθε ευκολία και δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2017 at 7:48 AM, sstav said:

ποιος κοιμάται;;;;

ερώτησις...ποιο είναι σωστό ...φτώχεια ή φτώχια? @PetrosD

Πιο σωστό και λιγότερο σωστό δεν υπάρχει. Υπάρχει σωστό και λάθος. Αν το googlαρες, ίσως να έβρισκες αυτή τη σελίδα και να λυνόταν η απορία σου.

On 25/4/2017 at 8:50 AM, UltraB said:

 

Τελευταία μέρα διακοπών στην Ελλάδα, σιγά μην άνοιγα υπολογιστή να διαβάσω ΠΟΘ!!:p

On 25/4/2017 at 2:16 PM, deninho said:

είμαι στο αναγνωστήριο της φοιτητικής λέσχης, γράφω την πτυχιακή μου, και δε βρίσκω μέρος να κρεμαστώ. Τι ανία είναι αυτή; Όσο διάβαζα και έγραφα κώδικα, όλα καλά. Ακόμη κι όσο έψαχνα βιβλιογραφία για τα πρώτα, θεωρητικά, κεφάλαια. Τώρα που πρέπει να κάτσω να γράψω κείμενο προτιμώ να πάω να καθαρίσω κανένα χωράφι στην Κεφαλονιά από τις πέτρες... (ναι, το έχω κάνει, ξέρω πως είναι, το προτιμώ από το να γράφω άχρηστα και χιλιοειπωμένα πράγματα). just shoot me in the head...

 

Εγώ πάντως τη διακιά μου την έγραψα σπίτι μου με τη βοήθεια του ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΛΟΓΟΓΡΑΦΟΥ. Απλός μιλούσα στο μικρόφωνο και ο υπολογιστής έγραφε! Απλά πράγματα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.