Jump to content



Recommended Posts

20 minutes ago, GriGaS said:

Σπάσαν χθες οι μεντεσέδες στο καπάκι της λεκάνης. Ήταν από καιρό ετοιμόροποι και τελικά δεν άντεξαν. Αρχίζω τις καλλιτεχνίες με εποξική. Αφού διανυκτέρευσαν πάνω στον πάγκο πάω σήμερα να τους επανατοποθετήσω κρακ και πάπαλα. Παίρνω τηλέφωνο στο συνεταιρισμό υδραυλικών. Μου λένε 120 οι μεντεσέδες και 123 όλο το καπάκι κομπλέ. Παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια, γιατί τους είχα δει στο λακιώτη στα 14. Παραγγέλνω από λακιώτη. Χτυπάει τηλέφωνο μετά από λίγο. Ξέρετε ενώ έλεγε ετοιμοπαράδοτο θα το έχουμε 20/4... Καλά ακυρώστε το. Την άλλη εβδομάδα θα τους έχω από amazon στα 15.60....

 

Τί μεντεσέδες ήταν κι αυτοί;;; Χρυσοί;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Προφανώς και κάναν κάποιο λάθος. Roca Dama Senso Compact έχω...

Μόλις τώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τί μεντεσέδες ήταν κι αυτοί;;; Χρυσοί;

επιχρωμιωμένοι πλαστικοί (για να σπάνε εύκολα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία... Χθες είχε αρχίσει να πονάει ο λαιμός, σήμερα είχα βουλωμένη μύτη και πονοκέφαλο, και τώρα ανέβασα πυρετό... Όλη μέρα σέρνομαι...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αυτη η Μαρτιατικη ιωση/γριπουλα που με επιασε και εμενα με το καλημερα του Μαρτη. Τι εκανα;

Περιμενα να παρω τη γιατρο (κακως). 3 ημερες με ρημαξε, αλλα δεν ειχα πυρετο. 

Επαιρνα Algofren πρωι - βραδυ (παντα φαγωμενος).. Και πηρα και την Zithromax την 3ημερη (2 χαπια το μεσημερι μετα το φαγητο μαζεμενα).

 

Ενιγουεις , περαστικα!! 

Link to comment
Share on other sites

Περαστικουλια σας!!

 

Υπομονη μωρε ετσι ειναι τα γεράματα :hehe:

Για να σας παρηγορήσω με εχει πιασει αυχενικο. Ειμαι στην τριτη μερα και συνεχιζω :p

 

Ετσι παει. Συμπληρωνεις καποια χιλιομετρα και αρχίζουν οι αναγκες για σερβις και ρεκτιφιε :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.