Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εδω φυσάει... Και μάλιστα τόσο δυνατά που ξηλώνει τα πάντα... Παρολίγο να φάω στο κεφάλι ένα καπάκι μάλλον από ντεπόζιτο κάποιου γείτονα! Ειναι η σκάλα που με βγάζει στο εργαστήριο. Ευτυχώς είχα περάσει ένα λεπτό πριν!:mellow:

20161130_134845.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, karmen1983 said:

Εγω ψάχνω να βρω τίνος είναι πάντως να του το περάσω κολάρο, που το είχε αφήσει χωρίς κάποιο πιάσιμο...

ασ αφήσουμε τον κακεντρεχή Τόνι και ας επικεντρωθουμε στο γεγονότο,κατά την ταπεινή μου γνώμη,κάποιος σε μάτιασε

μήπως έφερες κανένα ξένο πρόσωπο στο σπίτι πρόσφατα; τπτ αλλαγές; ξέρω γω άλλαξες κουρτίνες π.χ;

αυτό το πρόσωπο είναι 100000000000% υπεύθυνο για το κακό μάτι που σε τριγυρίζει

εγώ στην θέση σου δεν θα του ξαναμιλούσα,επίσης μπορείς να ρίξεις 2 κυβικούς τόνους αλάτι στον κήπο του-αν έχει ή παραθείο στον καφέ του-πιάνει πάντα

 

καλή τύχη  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

95% υγρασία...

2_1461593487.gif

 

 

Γκρινια.. Εδω περα εχει πανω απο 85 καθημερινα... Εκει κατω μεχρι προχτες ειχατε καλοκαιρι, μη μιλας καθολου :p 

Link to comment
Share on other sites

Μπας και πρέπει να υιοθετήσουμε τίποτε μεσαιωνικές πανοπλίες για να κυκλοφοράμε στην αυλή μας ! ! !

Τι να πω !

Αφού δε σου έκανε "hard reset" μη το λες ούτε του παπά ! :wall:

Πέρσι σε ένα τρελοαέρα , πήρε το "κόκκορα" από τη καμινάδα του γείτονα και την εκσφενδόνισε καμιά 40ρια μέτρα πιο πέρα, ευτυχώς σε ένα χωράφι μέσα, αλλά αυτό παραπάει ! ! !

Αγάπη κοίτα στο google earth να δεις ποιος γείτονας έχει δεξαμενή στην ταράτσα και χτύπα του τη . . .  πόρτα !

"Μήπως χάσατε κάνα καπάκι ! "   :rolleyes:  :angry: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

μάλλον στο σπίτι σου το ζεν δεν συνυπάρχει με το γιν 

γύρνα το κρεβάτι να βλεπει το κοντινότερο σουβλατζίδικο και να αποκαταστήσεις-μερικώς- την ισορροπία στο σύμπαν.... :p

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.