Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μιλησα με ΟΤΕ και αυριο πρωι παω σε ενα καταστημα για αλλαγη...

 

Ναι αλλά τι κανουμε μεχρι αυριο χωρις internets?

 

Εχω ενα παλιο Belkin adsl router καπου παρατημενο..,Κανω ανω-κατω το σπιτι κ τελικα το βρισκω

 

Το κουμπωνω χωρις να εχω καποια προσδοκια, βαζω τα στοιχεια της vdsl και μετα απο λιγο...

Capture1.PNG

Ενταξει δεν ειναι η 50ρα που εχω αλλά μια χαρα θα την κανουμε τη δουλεια μας σημερα :T:

 

Belkin ρα, αθανατο :hehe: (πισω φαινεται το νεκρο speedport του ΟΤΕ)

KhTYcINl.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lazy Dog said:

Μιλησα με ΟΤΕ και αυριο πρωι παω σε ενα καταστημα για αλλαγη...

 

Ναι αλλά τι κανουμε μεχρι αυριο χωρις internets?

 

Εχω ενα παλιο Belkin adsl router καπου παρατημενο..,Κανω ανω-κατω το σπιτι κ τελικα το βρισκω

 

Το κουμπωνω χωρις να εχω καποια προσδοκια, βαζω τα στοιχεια της vdsl και μετα απο λιγο...

Capture1.PNG

Ενταξει δεν ειναι η 50ρα που εχω αλλά μια χαρα θα την κανουμε τη δουλεια μας σημερα :T:

 

Belkin ρα, αθανατο :hehe: (πισω φαινεται το νεκρο speedport του ΟΤΕ)

KhTYcINl.jpg

 

 

Το πινέλο για το make-up σου;:hehe:

Link to comment
Share on other sites

yeap...εχω ενα μικρο θεματακι με τη σκονη και την τριχα(2 σκυλια)

 

Ισως ειναι κ καταλοιπο της εποχης που καπνιζα...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Μόλις μας αποκάλυψε το μυστικό του ο Lazy χμμμ :p και πώς έχει κάθε φορά pc αστραφτερό. 

Και γω έχω σκυλί ( στον κήπο βέβαια ) οχι μεσα στο σπίτι αλλά μένω σε περιοχή που ειναι ψιλο εξοχή και το pc είναι κοντά σε μπαλκονόπορτα οπότε αν ανοίξω για να αεριστεί το δωμάτιο τη ρουφάει όλη ( την σκόνη απο έξω ) το κουτί. Κάθε 3 μέρες καθάρισμα με πανάκι το εσωτερικό, κάθε 4 το φίλτρο με νερό. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Πηγα σχολη , εκανα 3 ωρες μαθηματικα και τσουπ , βρεχει (ψιχαλισμα αλλα οι δρομοι ειναι μες τα νερα) 

Υποβρυχιο cbf εν δραση , τα salomon που χα παρει πριν λιγο καιρο τελικα αποδειχτηκαν πολυ χρησιμα

 

[απορεια , για να μου κανουν καταθεση χρηματων , μονο το ΙΒΑΝ μου δεν χρειαζονται ?]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

[απορεια , για να μου κανουν καταθεση χρηματων , μονο το ΙΒΑΝ μου δεν χρειαζονται ?]

Ναι

 

Καλησπέρα σας :) 

Εστρωσα χαλιά! :D 

Το ένα με τη βοήθεια του Lakisss μας και τα άλλα σήμερα αφού έπεσε γενική φασίνα. Αλλάζει όψη το σπίτι :D 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.