Jump to content



Recommended Posts

Τελικά δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα με το iphone. Μια χαρά κάνω αυτά που έκανα και πριν. Εντάξει, θέλει λίγο συνήθεια τα νέα μενού κτλ αλλά μέχρι εκεί. Για την ώρα το έφερα στα μέτρα μου. Μου πήρε κάποιο χρόνο για να μεταφέρω και να σετάρω τα πάντα αλλά το βρίσκω και λογικό.

Άντε καλημέρες ( @astrolabos )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 1 ώρα, το μέλος kpetros έγραψε:

Ολη μερα ειχα πονοκεφαλο και ειχα παρει απλα ενα ντεπον ,  ωρες πριν ομως . 

Δεν ξερω καθε ποτε ειναι "λογικο" να σου συμβαινει αυτο αλλα μπορω να πω οτι το εχω παθει αρκετα ωστε απλα πλεον να λεω "naaaaah"  xD

Τι να σου πω. Δύο φορές το έχω πάθει και απ ότι θυμάμαι και τις δύο είχα πιει ένα συγκεκριμένο φάρμακο και προφανώς μου έκανε παρενέργειες στον ύπνο. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι φυσιολογικό να το παθαίνει κάποιος συχνά. Σίγουρα πάντως δεν είναι το καλύτερο πράγμα καθώς σου χαλάει τον ύπνο.

 

PS: Γνωρίζει κανείς τι έγινε μόλις στο Ηράκλειο; Ακούω κάμποσες σειρήνες και κακό.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kpetros said:

Ολη μερα ειχα πονοκεφαλο και ειχα παρει απλα ενα ντεπον ,  ωρες πριν ομως . 

Δεν ξερω καθε ποτε ειναι "λογικο" να σου συμβαινει αυτο αλλα μπορω να πω οτι το εχω παθει αρκετα ωστε απλα πλεον να λεω "naaaaah"  xD

http://www.astrology.gr/zodia/enallaktiki-gonia/story/76465/xematiasma-sostes-eyxes-kai-methodoi-gia-to-kako-mati

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UltraB said:

Τι να σου πω. Δύο φορές το έχω πάθει και απ ότι θυμάμαι και τις δύο είχα πιει ένα συγκεκριμένο φάρμακο και προφανώς μου έκανε παρενέργειες στον ύπνο. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι φυσιολογικό να το παθαίνει κάποιος συχνά. Σίγουρα πάντως δεν είναι το καλύτερο πράγμα καθώς σου χαλάει τον ύπνο.

 

PS: Γνωρίζει κανείς τι έγινε μόλις στο Ηράκλειο; Ακούω κάμποσες σειρήνες και κακό.

http://www.neakriti.gr/?page=newsdetail&DocID=1354011&srv=364

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

PS: Γνωρίζει κανείς τι έγινε μόλις στο Ηράκλειο; Ακούω κάμποσες σειρήνες και κακό.

Παρμενιων. Και αυριο εδω θα ηχησουν σειρηνες. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Δεν ήταν αυτό τελικά. Μάλλον ήταν για μια φωτιά που έπιασε σε σουβλατζίδικο μέσα στην πόλη.

http://www.cretalive.gr/crete/lampadiase-h-kaminada-sto-soyblatzidiko

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ειμαι της αποψης , δεν πιστευεις - δεν σε επιρεαζει :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ρωτάς κάτι τους καθηγητές της σχολής σου και σου απαντάνε με ένα ξερό ναι και άντε βγάλε άκρη ως προς τι το ναι... Αξία ανεκτίμητη ρε π__στη! 

Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να απαντήσουν σαν άνθρωποι μια φορά;

 

Προχθές στέλνω μήνυμα σε έναν καθηγητή μας και μου απαντάει "έλα στο πρώτο μάθημα να σου πω τι θα κάνεις" (σε greekglish!).

Εε πάω σήμερα στο γραφείο του λίγο πριν αρχίσει το μάθημα, κράτησε απλά το όνομα μου και με έδιωξε...

- Αλλά όχι, έπρεπε να σε ανεβάσω στη σχολή, δεν αρκούσε το email :TD:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Αυτό που ρωτάς κάτι τους καθηγητές της σχολής σου και σου απαντάνε με ένα ξερό ναι και άντε βγάλε άκρη ως προς τι το ναι... Αξία ανεκτίμητη ρε π__στη! 

Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να απαντήσουν σαν άνθρωποι μια φορά;

 

Προχθές στέλνω μήνυμα σε έναν καθηγητή μας και μου απαντάει "έλα στο πρώτο μάθημα να σου πω τι θα κάνεις" (σε greekglish!).

Εε πάω σήμερα στο γραφείο του λίγο πριν αρχίσει το μάθημα, κράτησε απλά το όνομα μου και με έδιωξε...

- Αλλά όχι, έπρεπε να σε ανεβάσω στη σχολή, δεν αρκούσε το email :TD:

 

Μηπως νόμιζε πως ήσουν κοπέλα? :hehe: 

 

(πονεμενη ιστορία)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

Υποψιάζομαι ότι η @karmen1983 συνεχίζει τη δουλειά του @wrong method εδώ στο ποθ.

Πολύ χαρούμενη είναι τις τελευταίες μέρες, μάλλον λεφτά της ήρθανε ή είναι έγκυος B)

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος HellhammeR έγραψε:

Πολύ χαρούμενη είναι τις τελευταίες μέρες, μάλλον λεφτά της ήρθανε ή είναι έγκυος B)

Αχαχα. Αυτό πρέπει να μπει στις ατάκες!

Δεν παίζει απλά είναι στις καλές μέρες της εε; :p

 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος HellhammeR έγραψε:

Πολύ χαρούμενη είναι τις τελευταίες μέρες, μάλλον λεφτά της ήρθανε ή είναι έγκυος B)

Η μπορεί να είναι η νηνεμία πριν την καταιγίδα.:p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.