Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Έχω την εντύπωση ότι χτες το βράδυ επαθα την πρώτη μου υποψία κρίσης πανικού .

Εκεί που ήμουν ξαπλωμένος και σκεφτόμουν οσα σκεφτόμαστε πριν τον ύπνο .

Είμαι σούπερ εξω καρδιά ανθρωπος αλλά η γαμοελλαδα κατάφερε και με εχει κάνει αγχωτικό και σπαστικό τελευταία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Delijohn said:

Έχω απόψε να δω δυο δωμάτια.. τι στο καλό, δεν θα κάτσει;; Αν δεν κάτσει, έχω άλλο ένα αύριο... μετά από 25 μηνύματα, μόνο με τρεις που μίλησα δέχονται να το δω... καλά πάμε :p

 

Οι άλλοι το κρατάνε μυστικό?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Delijohn said:

Έχω απόψε να δω δυο δωμάτια.. τι στο καλό, δεν θα κάτσει;; Αν δεν κάτσει, έχω άλλο ένα αύριο... μετά από 25 μηνύματα, μόνο με τρεις που μίλησα δέχονται να το δω... καλά πάμε 

Τα ίδια κι εδώ. Το βασικότερο πρόβλημα σε χώρες που έχουν ανάπτυξη και προσφέρουν δουλειές.

Εγώ πάντως τους στέλνω ολόκληρο βιογραφικό, ποιοί είμαστε, που δουλεύουμε, ότι θέλουμε να μείνουμε αρκετά, ότι έχουμε συστατικές κι από τους προηγούμενους ιδιοκτήτες αλλά και από τη δουλειά μας, κλπ. 

Μόνο έτσι καταφέρνω να κλείσω ραντεβού να τα δω.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Delijohn said:

Έχω απόψε να δω δυο δωμάτια.. τι στο καλό, δεν θα κάτσει;; Αν δεν κάτσει, έχω άλλο ένα αύριο... μετά από 25 μηνύματα, μόνο με τρεις που μίλησα δέχονται να το δω... καλά πάμε :p

 

Σε ποια χωρα ;  (προφανως και εχεις πει αλλα σιγουρα 376234235 σελιδες πριν :p )

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@sstav οτι ειπαμε το Σαββατο...θ ερθω απο κει με την G27 κ θα τρεξεις με το λογαριασμο μου :lol:

Στείλτε μου invite αν είναι να μπω και εγώ να παίξουμε συγκρουόμενα! :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ένα καφε-γκρι σήμερα στο μέσο δεξιό κομμάτι της οθόνης. "Οχι ρε λέω καμμένα pixel, πωωω " . Και βλέπω το "καμμένο pixel " να κουνιέται διαγράφοντας κίνηση 180 μοιρών και να προχωράει προς τα κάτω. Ενα συχαμένο ζωύφιο ήταν τελικά. Το οποίο περιμένω να κατεβει προς τη μπάρα ειδοποιήσεων και πάει με το πάσο του. Ελπιζω μην ψοφήσει μέχρι να φτάσει. Καλά πώς μπήκε εσωτερικά της οθόνης βρε παιδια

 

@Lazy Dog Πάλι κουτί αλλάζεις βρε :p 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.