Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

κανα καλο μερος στην αθηνα για να αφησω το σκυλο καποιες μερες ξερετε?

Ειτε ειναι ξενοδοχειο σκυλων ειτε μοτελ,δε με ενδιαφερει.Ο σκυλος θελω να ξερω οτι θα ειναι ενταξει και να μην χρειαστει να πληρωσει πολλα :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 59 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

4.5€ για μια γρανίτα ή λεμονάδα λέει τώρα στην τηλεόραση ότι πληρώνουν οι τουρίστες. Και αναρωτιέμαι τώρα εγώ, πόσοι απ αυτούς θα ξανάρθουν όταν μια οικογένεια θα πρέπει να δώσει ~20€ για να αγοράσει απλά ένα ρόφημα το κάθε άτομο;

 

Και δε λέω ότι φταίνε μόνο οι καταστηματάρχες αλλά η εικόνα που περνάμε προς τα έξω δε νομίζω ότι τους ελκύει ώστε να έρθουν και δεύτερη φορά ή να μας προτείνουν σε γνωστούς, φίλους κλπ.

 

Τίποτα δεν μου λέει το ποσό. Που το πλήρωσε και με τι σέρβις.

Επειδή διαβάζω συνέχεια ποστ για τον ακριβό τουρισμό. Με τα λίγα που ξέρω θα πω αυτό. Δεν μας συμφέρει ο φτηνός τουρισμός. ΤΑ ΜΠΑΤΙΡΙΑ ΝΑ ΠΆΝΕ ΑΛΛΟΥ.

Για να καταλάβετε…Ο φίλος μου ο Κώστας έχει κλείσει 60 μέρες στο σκάφος του με περίπου 5 χιλ την εβδομάδα. Ο Μάκης έχει περάσει τις 120 μέρες με 27 χιλ την εβδομάδα. Ίδιο αριθμό ατόμων παίρνουν, κανονικό το ένα χλιδάτο το άλλο.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Τίποτα δεν μου λέει το ποσό. Που το πλήρωσε και με τι σέρβις.

Επειδή διαβάζω συνέχεια ποστ για τον ακριβό τουρισμό. Με τα λίγα που ξέρω θα πω αυτό. Δεν μας συμφέρει ο φτηνός τουρισμός. ΤΑ ΜΠΑΤΙΡΙΑ ΝΑ ΠΆΝΕ ΑΛΛΟΥ.

Για να καταλάβετε…Ο φίλος μου ο Κώστας έχει κλείσει 60 μέρες στο σκάφος του με περίπου 5 χιλ την εβδομάδα. Ο Μάκης έχει περάσει τις 120 μέρες με 27 χιλ την εβδομάδα. Ίδιο αριθμό ατόμων παίρνουν, κανονικό το ένα χλιδάτο το άλλο.

Άμα είναι στο χέρι 4.5€ καλά για ένα τέτοιο ρόφημα ντάξει, πάω πάσο...

 

Όταν σου έρχονται απ έξω, που για να έρχονται θα παίρνουν πάνω του μετρίου μισθούς που αναλογούν στους καλούς τους δικούς μας και λένε ότι είναι ακριβά, νομίζω αρκεί.

 

Από την άλλη όμως δε μπορώ να ρίξω και όλη την ευθύνη στον καταστηματάρχη γιατί ακούω πόσο τους πιάνουν τον ποπό με τους φόρους κλπ.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μαγευτικό κιβερι αργολιδας πληρώνουμε τον καφέ ενάμιση ευρώ και η ξαπλώστρα με ομπρέλα δωρεάν! Με τέτοιες τιμές δεν έχω κανένα προβλα που βλέπουμε τις αποδείξεις με το κυαλι..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Περι τιμων :p

Το νερο το ήπια ολο και πηρα και το πλαστικο μπουκαλι μαζι για να θυμαμαι. 

Επισης μια πρασινη λολα κοστιζε 7 ευρω. Τελικα πηρα μοσχαρι. 

5e77a5f2eedaa511c279f473bbfeade7aa27454a.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.