Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αντιγράφω από το Fb φίλου:

 

Quote

Σαββατοκύριακο. Ψάχνω στο AirBnB.com, πλήρες διαμέρισμα ή Villa για 6 άτομα:

Χαλκιδική (1o & 2o πόδι): €260 - €1.700€/μέρα
Croatia (Μεσόγειος, παραλία): €80 - €140/μέρα
Κανάρια Νησιά (Ισπανίας): €53 - €128/μέρα
Monaco, Cannes, Nice (παραλία): €45- €560/μέρα
Τουρκία (Αιγαίο, παραλία): €40 - €187/μέρα

Γιατί σαν την Χαλκιδική δεν έχει...

Και να γίνει τελικά και η απεργία, να μη μπορείς ούτε να πας στο αεροδρόμιο (αν έρχεσαι από εξωτερικό).

Η Ελλάδα ζει από τον τουρισμό, αλλά δεν ξέρει να τον πουλάει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Αντιγράφω από το Fb φίλου:

 

Γιατί σαν την Χαλκιδική δεν έχει...

Και να γίνει τελικά και η απεργία, να μη μπορείς ούτε να πας στο αεροδρόμιο (αν έρχεσαι από εξωτερικό).

Η Ελλάδα ζει από τον τουρισμό, αλλά δεν ξέρει να τον πουλάει.

Δυστυχώς για σένα στον καπιταλισμό τις τιμές τις καθορίζει η αγορά και όχι τα δυσμενή ποστ.  ; )

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει το σαν την Χαλκιδική δεν έχει αρκεί να μένεις Θεσσαλονίκη. Τέτοιες παραλίες δεν τις έχει δίπλα της η Αθήνα.

Αν είσαι Αθήνα πας σε κυκλαδονησι και είσαι στα ίδια λεφτά πιο "τουριστικά" φαση.

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΓιαγκΤ said:

Δυστυχώς για σένα στον καπιταλισμό τις τιμές τις καθορίζει η αγορά και όχι τα δυσμενή ποστ.  ; )

Ευτυχώς για μένα να λες, γιατί εμένα που κοστίζει περισσότερο να πάω Χαλκιδική από ότι στους άλλους 4 προορισμούς που αναφέρθηκαν και μετά τα φετεινά, που όπως φαίνεται θα με ταλαιπωρήσουν, Ελλάδα ούτε για κηδεία πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μακρυά είναι. Οι Ιρλανδές τέτοιες φοράνε το χειμώνα.... χωρίς καλσόν...

Το κακό είναι ότι τις φοράνε τόσο κοντές και κάποιες... πως να το πω... που η φούστα θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για πανί σε πειρατικό καράβι...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://www.amazon.co.uk/Padlock-Garage-Warehouse-Shipping-Container/dp/B00C1SDCZ4/ref=sr_1_1?s=diy&ie=UTF8&qid=1466181136&sr=1-1&keywords=heavy+duty+padlock

 

κάτι τέτοιο ίσως να τους αποτρέψει από το να ασχοληθούν...1.1 κιλά βάρος το λουκέτο...

 

 

@Wizard! http://www.iefimerida.gr/news/272995/anestali-i-apergia-ton-ergazomenon-sta-aerodromia-kanonika-oi-ptiseis-apo-deytera

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

@GriGaS Ναι, το διάβασα... Η περιπέτεια όμως συνεχίζεται :)

Αγόρασα κάτι που χρειαζόμουν να το πάρω στις διακοπές και το έστειλα στο μαγαζί του πεθερού μου, που είναι ανοικτό 7πμ με 9μμ.

Μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παραδόθηκε... Παίρνω να μάθω και το έστειλαν στη διεύθυνση χρέωσης, όχι αποστολής...

Ζώα... Και είναι τριήμερο και εγώ πετάω την Τρίτη...

Φταίω εγώ να τους ζητήσω να το στείλουν Κέρκυρα με δικά τους έξοδα;

Link to comment
Share on other sites

@Wizard! Είδες ε , ο καιρός έφτιαξε και έβαλε και ζέστη εδώ στο νησί :pB)

 

 

μόλις μου έστειλε μήνυμα η ΝΖΧΤ ότι έρχεται το ανταλλακτικό front panel για το nzxt s340 που έχει πρόβλημα, βέβαια έρχεται από Los Angeles όπως βλέπω. :p

( * LA PUENTE, CA 91746  Los angeles ειναι ; )

Αψογο support!!

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

 

@GriGaS Ναι, το διάβασα... Η περιπέτεια όμως συνεχίζεται :)

Αγόρασα κάτι που χρειαζόμουν να το πάρω στις διακοπές και το έστειλα στο μαγαζί του πεθερού μου, που είναι ανοικτό 7πμ με 9μμ.

Μου έστειλαν μήνυμα ότι δεν παραδόθηκε... Παίρνω να μάθω και το έστειλαν στη διεύθυνση χρέωσης, όχι αποστολής...

Ζώα... Και είναι τριήμερο και εγώ πετάω την Τρίτη...

Φταίω εγώ να τους ζητήσω να το στείλουν Κέρκυρα με δικά τους έξοδα;

Μήπως εισαι λίγο γκαντεμης;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GriGaS said:

Μήπως εισαι λίγο γκαντεμης;

Nope. Απλά αυτή η χώρα συνεχίσει να με απογοητεύει κάθε μέρα και περισσότερο.

Αν ήμουν, θα είχα κι εδώ θέματα, όπου ως δια μαγείας, λύθηκαν όλα. Λύθηκε και η απεργία, μην το ξεχνάς. Ήταν απλά για να μου σπάσει τα νεύρα. Το ίδιο θα γίνει και με το δέμα, θα βρουν τρόπο να το παραδόσουν, απλά την άλλη φορά, θα επιλέξω άλλη εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.