Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

εν τω μεταξύ, ο φίλης ποτέ δεν είπε ότι είναι παρά φύση η διδασκαλία των αρχαίων. Είπε ότι είναι παρά φύση η διδασκαλία των αρχαίων περισσότερες ώρες απ'ότι διδάσκονται τα νέα ελληνικά. και είναι λογικό. Ούτε σου μαθαίνουν κάτι έτσι όπως διδάσκονται, ούτε είναι λογικό να κάνεις περισσότερες ώρες αρχαία, απ'ότι νέα, από τη στιγμή που ακόμη και στα νέα ελληνικά χωλαίνουν οι περισσότεροι μαθητές.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω έναν φορτιστή για δύο κινητά. Βρίσκω ακριβώς αυτό που θέλω, πάω στο πρώτο κατάστημα στο skroutz, κάνω την παραγγελία μετά από αρκετές δυσκολίες, γιατί έχανε πληροφορίες στα βήματα και όταν φτάνει η ώρα για πληρωμή, επιλέγω Electron Visa. Με πάει Alphabank και παίρνω ένα ωραίο μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται για πληρωμές...

Στο μεταξύ, ενώ έβγαλα την επιλογή "Εγγραφή στο newsletter" μου ήρθε μήνυμα "Επιτυχής εγγραφή στο newsletter".

Φεύγω, πάω στο δεύτερο διαθέσιμο.

Κάνω την παραγγελία σαφώς πιό εύκολα, υποστηρίζει paypal, λέω ωραία... Παραγγέλνω... Ευχαριστούμε... Ούτε πληρωμή, ούτε τίποτα.

Στο μεταξύ δεν υπάρχει και σελίδα επικοινωνίας στο site...

 

Μετά σας φταίει η Μέρκελ και τα CC...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

ομφγ κάηκε ο φούρνος του χωριού που όταν ήμανε παιδάκι πήγαινα εκεί και έπαιρνα ζεστό κουλούρι με 10 δραχμές. 

 

Κουλούρι με 10 δραχμές; How old r u;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.