Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

να κάνουμε ένα θεματάκι με όνομα. ¨Εφαγα και εγώ ban /warning από τον αστρολάβο!!! "

πόσα ναναι τα ενεργά μέλη του λάμπη που την έχουν γλιτώσει;

 

 

Εγώ δεν έχω φάει ποτέ. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

καλημέρες σε όλους...

να κάνουμε ένα θεματάκι με όνομα. ¨Εφαγα και εγώ ban /warning από τον αστρολάβο!!! "

πόσα ναναι τα ενεργά μέλη του λάμπη που την έχουν γλιτώσει;

Spoiler


Image 1.jpg

 

Μπαα, εγώ λέω να τρώει ένα Warning για κάνε 10 που έχει ρίξει. Στα 100 απαγόρευση των gif και στα 200, απαγόρευση απάντησης στο ΠΟΘ.

Να βλέπει ποιος και να μην μπορεί να απαντήσεις αυτόός! 1-0 αλλά να διαβάζει τις καλημέρες του @honda22 :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

o @honda22 να πει καλημέρα, είσαι σίγουρος; :p

Θα τον βάλω εγώ να σου στέλνει σε PM κάθε πρωί :p

Θα ζητήσω και από το WoT μόλις κάνεις login να σου πετάει "Welcome back, @astrolabos, Have a nice day!"

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Ούτε καν, απλά επειδή αναφέρθηκες σε εμένα είπα να ξεκαθαρίσω ότι πειραζόμαστε μεταξύ μας γι όσους δε το καταλάβουν.

 

Και αυτά τα "πειράγματα" μεταξύ μας θεωρώ ότι κάνουν το Λάμπη μοναδικό, και ας μην έχουμε βρεθεί από κοντά αρκετοί από εμάς.

Σε τρολαρουν ολοι μην ψαρωνεις :p

Link to comment
Share on other sites

Και όπως λέει ένα αρχαίο ρητό:

 

Το πιο εύκολο πράγμα είναι να κόψεις το κάπνισμα. Εγώ το έχω κόψει περίπου 150 φορές.

 

Ισοκράτης

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Σπίτι; Είναι απόλαυση αυτές οι συνδέσεις, πραγματικά. Και στη σχολή δε καταλαβαίνεις πότε φορτώνουν όλα.

Ακόμα και στο άνοιγμα μιας απλής σελίδας, η διαφορά είναι αισθητή. 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στα 100/20. Η διαφορά στο surf δεν είναι τόσο αισθητή, εννοώ και πριν, γρήγορα ήταν. Όμως, οι ταινίες κατεβαίνουν σαφώς ταχύτερα, σε σημείο "τι να δούμε σήμερα; αυτή. ωραία, ετοίμασε φαγητό και την κατεβάζω".

Εκεί όμως που έχω εντυπωσιαστεί, είναι στα παιχνίδια. Όταν είχα 14/1, για να παίξω σε servers με 50-100ms, δεν έπρεπε να είναι κανείς άλλος στο δίκτυο. Αν η γυναίκα μου έμπαινε fb, ή σε κάποιο site, το καταλάβαινα αμέσως. Τώρα; Τώρα μπαίνει Fb, μιλάει skype, ο μικρός βλέπει ytube και εγώ δεν καταλαβαίνω καμία διαφορά σε servers με ping 15-30ms.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω με φιλαρακια το τελικό στο σπιτι. Οποιος μου βρει την αντιδραση του διαιτητή σε gif στο φαουλ πανω στο πεπε στο 120 περιπου, εχει ασυλία για ενα χρονο απο καρτες και μπαν του αστρολαβου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Βλεπω με φιλαρακια το τελικό στο σπιτι. Οποιος μου βρει την αντιδραση του διαιτητή σε gif στο φαουλ πανω στο πεπε στο 120 περιπου, εχει ασυλία για ενα χρονο απο καρτες και μπαν του αστρολαβου :hehe:

 

Ελπίζω να κρατάς το λόγο σου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.