Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

6 minutes ago, soc_h said:

Άσχετο αλλά είδα σήμερα το πρωί στον χιλιομετρητή του αυτοκινήτου το 86666 και με έπιασε ένα κάτι.

Και εμένα θα με έπιανε... Το περισσότερο που έχω κρατήσει όχημα ήταν μέχρι 65.000χλμ...

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Και εμένα θα με έπιανε... Το περισσότερο που έχω κρατήσει όχημα ήταν μέχρι 65.000χλμ...

Που να σου γράψω πως το έχω από τον 1ο/2002. Περισσότερα χλμ. κάνω με τη μηχανή.

Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Θα γούσταρα να πάω στη Β. Κορέα να δω πως είναι εκεί, βέβαια δεν ξέρω αν θα γυρνούσα πίσω.:p

Πάμε παρέα. Μόνο που θα σε αφήσω εκεί και θα πεταχτώ παραδίπλα το νησάκι εγώ :p

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lakisss said:

Θα γούσταρα να πάω στη Β. Κορέα να δω πως είναι εκεί, βέβαια δεν ξέρω αν θα γυρνούσα πίσω.:p

 

εφόσον δεν ζεις ριψοκίνδυνα, δε θα έχεις κανένα πρόβλημα. Πολύς κόσμος πάει. Τώρα, αν πας να κατεβάσεις πανώ ή αφίσες κλπ, τα ήθελες και τα έπαθες.

Ένας Πολωνός φωτογράφος (είχα βάλει τα άλμπουμ του από την Pripyat και το Chernobyl, στην επέτειο του ατυχήματος) έχει πάει και έχει καταγράψει το ταξίδι του, και έχει αρκετές πληροφορίες: Part 1 & Part 2

 

Υ.Γ. Αν το αποφασίσεις, ρίξε ένα πμ. Κι εγώ θέλω να πάω, αλλά δεν βρίσκω παρέα :p

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος deninho έγραψε:

Τι κόλπο είναι αυτό, που ο Πατάκης πουλάει στο site του βιβλία και άλλων εκδοτών (π.χ. Καστανιώτη);

Βιβλιοπωλείο έχει στην ακαδημίας. Οπότε ως βιβλιοπωλείο μπορεί να πουλήσει από όλους σε όλους.

Σε άλλα νέα σαν να άκουσα ότι έκλεισε ο Παπασωτηρίου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω νεο θεμα....

 

9 απριλίου είχα κάνει αίτηση στη cosmote για νέα γραμμή τηλεφώνου (είχα cyta από το 2010 έως το 2014 που το έκοψα λόγω δουλειάς στη Πελοπόννησο) και ίντερνετ 24αρι.

26 Απριλίου έστειλα mail στη cosmote για να ρωτήσω για την πορεία της αίτησης.

27 απριλίου πήγα από το κατάστημα που έκανα την αίτηση και μου είπαν ότι είναι περίεργο που δεν έχει έρθει ακόμη τεχνικός, καθώς στην περιοχή (δίπλα στη Βεργίνα), υπάρχουν θέσεις για νέες γραμμές τηλεφώνου και ίντερνετ.

28 απριλίου μου απάντησαν στο mail ότι ενημερώθηκε η τεχνική υπηρεσία για τη σύνδεση.

 

12 Μαίου δεν έχει έρθει κανείς και δε σηκώνουν το τηλέφωνο στο κατάστημα!!

 

Η ερώτηση μου είναι πόσο χρόνο θέλει για να συνδεθεί η νέα γραμμή?   (μήπως εγώ είμαι βιαστικός??)

Έγινε επεξεργασία από GFFermari
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.