Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 1 ώρα, το μέλος Wizard! έγραψε:

Έχω φίλο στην Ελλάδα που κάνει κάτι παρόμοιο. Τις προάλλες μάλιστα ανέβασε φωτογραφία από το καινούριο rapier που παρέλαβε...

Πόσες φορές έχουν μπαινοβγεί στα νοσοκομεία; Γιατί είδα κάτι τσεκουριές στη μάπα και άλλα τέτοια συναφή...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, UltraB said:

Πόσες φορές έχουν μπαινοβγεί στα νοσοκομεία; Γιατί είδα κάτι τσεκουριές στη μάπα και άλλα τέτοια συναφή...

Δε γνωρίζω. Πάντως δεν έχω πάρει χαμπάρι κάτι. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 29/4/2016 at 6:08 ΜΜ, το μέλος artyom έγραψε:

 

Θα ξανακάνω ενα update.Καταρχάς της πήραμε ενα 50αρακι μηχανακι για να μπορει να μεταφερει τροφές ευκολοτερα στα διπλανα οικοπεδα.Αποσταση ειναι περιπου 50 με 100 μετρα, οποτε θα τη βοηθησει Παρα πολυ.Απο κει και περα, ήρθαν απτη ΔΕΗ 2 ατομα και παρακαλεσε να κάνουν τους κινέζουν.Ευτυχως δεν της το κοψαν και την ειπαν να παει στη ΔΕΗ.Βεβαια δε ξερω τι θα γινει αλλα ελπιζω να της δωσουν παραταση σχετικα με το κοψιμο.

Περα απο αυτο, οι Γερμανοι καναν μια ομαδα για να μαζεψουν χρηματα για το οικοπεδο.

https://www.facebook.com/groups/940015822786034/

Ο οικοπεδάρχης συμφωνησε στα 400ε και δεν εχει θεμα οσα σκυλια και να μπουν μεσα.

Συνεβη και το αλλο απιστευτο, η γυναικα προσέχει ~170 ζωα και παει μια γειτονισα και της λεει ελα λιγο σπιτι μου κτλπ.Παει κανονικα ξερω γω και λεει να ξερω γω εχω ενα σκυλο αλλα δεν εχω λεφτα να το ταισω κτλπ, και της λεει δεν μπορω να κανω κατι ξερω γω εγω εχω λεει 170 ζωα δε μπορω αλλο κτλπ κτλπ.Μετα απο 5 μερες την ξαναπαιρνει και της λεει να ξαναπαει.Ε το σκυλι δεν ειχε φαει αυτες τις 5 μερες και προφανως το πηρε και αυτο.Τσουρεκι το ταισε μιας και μονο αυτο ειχε περισεψει. :(

Το προφιλ της Ευαγγελιας ειναι αυτο https://www.facebook.com/profile.php?id=100005984806916&fref=ts

Εχουμε και κατι μ@λακες που την κραζουν πχ https://www.facebook.com/filozoemporio/?fref=ts που χωρις να εχουν ιδεα μιλανε.

Καλο Πασχα σε ολους.

 

 

Ισως γινομαι κουραστικός και πρέπει να σταματήσω αν και ενα ποστ ανα τοσο δεν νομίζω να ειναι τοσο ενοχλητικό.

Δε θα πω πολλά αλλά θα πω πως αυτη η βδομάδα ηταν απτις χειρότερες.Μια σκυλιτσα,επαθε νεφρική ανεπάρκεια.Δεν υπήρχε λύση για σωτηρία.Ευθανασία έγινε και τη θάψαμε έξω απτο οικόπεδο.Οι γερμανοί μαζέψαν λεφτά για το ενοικίο για το πρώτο μήνα αλλά μάλλον έπεσε σύρμα και ενας γείτονας μίλησε στον ιδιοκτήτη απο το οικόπεδο και πλεον δε θελει να της το νοικίασει.Εκτός αυτού αν τα χρήματα των Γερμανών δε πάνε στο νοίκι,πιθανων να μην της ξαναστείλουν.Ψαχνει απεγνωσμενα να βρει εκει κοντα κατι αλλα τπτ.

Και πέρα απο ολα αυτά,γειτόνισα πετάει λιχουδιές στα οικόπεδα,μαλωνουν τα σκυλιά σε σημείο που χθες βρηκε ενα γέρικο νεκρο,τα βγάζει βιντεο και τα στελνει στους Γερμανους.

Προσωπικά εμείς που ειμαστε εκει δε μπορουμε να κανουμε κατι αλλα.Ειμαστε 3 ατομα αλλά δυστυχώς θελει χερια.Καλη συνεχεια.

o1eG8gh.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, artyom said:

Ισως γινομαι κουραστικός και πρέπει να σταματήσω

Να μη σταματήσεις, αλλά να τα βάζεις το κατάλληλο θέμα. Εδώ πολλοί δεν ενδιαφέρονται και χάνεται η πληροφορία γιά όποιον θέλει να τη μάθει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος artyom έγραψε:

Ισως γινομαι κουραστικός και πρέπει να σταματήσω

Δε γίνεσαι καθόλου κουραστικός. Εμείς εδώ αγαπάμε τα ζώα. Τον @wrong method, τον @Dolly, τον @Lakisss κ.τ.λ. :hehe:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Φτασαμε Αθήνα................ Πφφφφφ περάσανε γρήγορα οι μέρες γμτ! Καλά ήταν όμως δεν έχω παράπονο!

Ελπίζω να περάσατε εξίσου καλά κοντά σε αγαπημένα πρόσωπα. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Φτασαμε Αθήνα................ Πφφφφφ περάσανε γρήγορα οι μέρες γμτ! Καλά ήταν όμως δεν έχω παράπονο!

Ελπίζω να περάσατε εξίσου καλά κοντά σε αγαπημένα πρόσωπα. :)

How do you do dat ? Αφού έχουν απεργία τα καράβια έως την Τρίτη. Εκτός αν δεν ήσουν στα μέρη μας :p

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δε γίνεσαι καθόλου κουραστικός. Εμείς εδώ αγαπάμε τα ζώα. Τον @wrong method, τον @Dolly, τον @Lakisss κ.τ.λ. :hehe:

Μη με βάζεις στο ίδιο σακί με τον wrong method, εγώ είμαι ένα περήφανο πουλί. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, karmen1983 said:

Φτασαμε Αθήνα................ Πφφφφφ περάσανε γρήγορα οι μέρες γμτ! Καλά ήταν όμως δεν έχω παράπονο!

Ελπίζω να περάσατε εξίσου καλά κοντά σε αγαπημένα πρόσωπα. :)

Καλή χώνεψη :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.