Jump to content



Recommended Posts

μα δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ,έπαιζα μέχρι τις 7 και μόλις ξάπλωσα,άρχισε ο δήμος να κόβει χόρτα φφσ :crazy:

 

θα τους στείλω τον αστροκατ να τους φοβερίσει :p

ακόμα καλύτερα θα πάρω το δικό μου χορτοκοπτικό από το κτήμα και θα πάω έξω από το σπίτι του δημάρχου κατά τις 5-6 το πρωί και θα γίνει της Πομπηίας :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

1 hour ago, wrong method said:

μα δεν μπορώ ούτε να κοιμηθώ,έπαιζα μέχρι τις 7 και μόλις ξάπλωσα,άρχισε ο δήμος να κόβει χόρτα φφσ :crazy:

 

θα τους στείλω τον αστροκατ να τους φοβερίσει :p

ακόμα καλύτερα θα πάρω το δικό μου χορτοκοπτικό από το κτήμα και θα πάω έξω από το σπίτι του δημάρχου κατά τις 5-6 το πρωί και θα γίνει της Πομπηίας :p

παντως αν πας την ιδια ωρα που ηρθαν και σε σενα , το πιο πιθανον να απουσιαζει η να ειναι ξυπνιος :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειδα την είδηση στο in.gr και ήθελα να δω αν είναι τρολολολολολ αναμετάδοση ή όντως υπάρχει. Και έμεινα μ@λ@κ@ς.

Λέω να κάνουμε μια ομαδική αν θέλετε :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες !

 Φίλος κάνει μια εργασία και ας πούμε μετράει το κατά πόσο "δικτυωμένος" ειναι στο FB. Δεν ειναι σπαμ η κατι διαφημιστικό.

 

Απλα ανοιγετε την σελιδα και κανετε κλικ στο κουμπακι Like, λιγο πανω απο το "Leave a comment"

 

http://oneprojecttorulethemall.herokuapp.com/?page_id=2

Link to comment
Share on other sites

 

@Lakisss Eδω ρε εχει χάσει τον ύπνο του. Και πανω που παει να κοιμηθεί τον ξυπνάει ο δήμος που του κόβει τα χόρτα.(γιατί ετσι και αλλιώς αχρειαστα θα του είναι λελ).

Συνεπώς δε νομίζω να προλάβει να φτάσει σε ανεκτό επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.