Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

1 hour ago, astrolabos said:

Αυτή δε χρησιμοποιεί και ο Παρλιάρος στην εκπομπή του;

Έχει σπουδάσει στη σχολή τους.

Quote

Σπουδάζει στο Παρίσι στον Ecole Le Notre, στη σχολή ζαχαροπλαστικής Escoffier του ξενοδοχείου Ritz, στη Λυών στη σχολή Valrhona και τέλος στον διάσημο Fauchon.

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιμαμαι στις 2 ,  κομπλε.  Ξυπναω μετα απο 5 ωρες απογευματιατικα,  κομπλε 

 

Εεεεεε την τελευταια ωρα εχει γαμ να μου τρεχει η μυτη,  2 κολοχαρτα εχω αδειασει και τωρα εχω ταπωσει τα ρουθουνια γιατι αμα τελειωσει το χαρτι ποιος τους ακουει μετα.... 

Link to comment
Share on other sites

Ο μασουτης εχει παντως 50 τοις εκατο κατω τα corn flakes της nestle. Αγορασα 4 πακετα. Μολις τελειωσει η προσφορα, ξεκιναω το μποικοταζ

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Αλλεργία μου μυρίζει. Έχεις κάτι δίπλα σου στον ύπνο;

 Μπα τιποτα το καινουργιο , ποτε δεν ειχα αλεργια αλλα φετος κατι συμβαινει  . Τις τελευταιες μερες με εχει πιασει και μια φαγουρα 

Τι να πω , θα δειξει 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος artyom έγραψε:

Ο μασουτης εχει παντως 50 τοις εκατο κατω τα corn flakes της nestle. Αγορασα 4 πακετα. Μολις τελειωσει η προσφορα, ξεκιναω το μποικοταζ

Τα σκουπίδια στους κάδους είναι τσάμπα αλλά κανένας δεν τα θεωρεί ευκαιρία.

Φάε 2 αυγά αντί για αυτή τη σαβούρα και θα σε ευγνωμονεί ο οργανισμό σου στο μέλλον

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@sstav λογικο αφου δεν τρεχει καποιο cup....

 

Αυτο που δεν προσεξες ειναι οτι ο αγαπημενος @akis_z80 μας ανοιξε καινουργιους οριζοντες με το νεο του θεμα για το iRacing :bleh::gyro:

 

Την καλημερα μου σε ολους :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Καλημέρα από την εξωτική Αθήνα!

Tα φιλιά μας στην όμορφη Αθήνα!

 

Με τη σειρά μας να καλημερίσουμε τους ακροατές μας από το επίσης εξωτικό Αετοβούνι και φυσικά να ευχηθούμε σε όλους καλό ΣΚ και απολαυστικές, ασφαλείς, όμορφες εξορμήσεις είτε σε κοντινούς είτε σε πιο μακρινούς προορισμούς!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

 Μπα τιποτα το καινουργιο , ποτε δεν ειχα αλεργια αλλα φετος κατι συμβαινει  . Τις τελευταιες μερες με εχει πιασει και μια φαγουρα 

Τι να πω , θα δειξει 

Δεν σημαινει επειδη δεν εβγαλες περυσι κατι , οτι δε θα βγαλεις και φετος. Αν συνεχισει συμβουλευσου καποιον δερματολογο (λογικα) , και παρε κανα aerius (κανει δουλιτσα σε πολυ κοσμο- σε εμενα οχι παντως). Το πιθανοτερο ειναι να εβγαλες καμμια μινι αλλεργια στην γυρη, εχει πολυς κοσμος! 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lazy Dog said:

@sstav λογικο αφου δεν τρεχει καποιο cup....

 

Αυτο που δεν προσεξες ειναι οτι ο αγαπημενος @akis_z80 μας ανοιξε καινουργιους οριζοντες με το νεο του θεμα για το iRacing :bleh::gyro:

 

Την καλημερα μου σε ολους :)

Όλα καθαρά και τακτοποιημένα. Αν και κανονικά θα έπρεπε να χρησιμοποιούμε random threads για να μιλάμε για αυτά τα θέματα ώστε να προσηλ.... μπει στο ίσιο δρόμο  κι άλλος κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

μπει στο ίσιο δρόμο  κι άλλος κόσμος.

Δε γινεται να μπω στον ισιο δρομο χωρις τιμονι :p 

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

άμα είχα μπροστά μου τον εφευρέτη της ηλεκτρικής σκούπας,θα τον άλειφα με πίσσα και πούπουλα και θα τον έβγαζα για έκθεμα στην παραλία φφσ :crazy:

 

Τι σου έκανε ο ανθρωπας;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

άμα είχα μπροστά μου τον εφευρέτη της ηλεκτρικής σκούπας,θα τον άλειφα με πίσσα και πούπουλα και θα τον έβγαζα για έκθεμα στην παραλία φφσ :crazy:

 

 

πριν 50 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τι σου έκανε ο ανθρωπας;

Μάλλον τον ξύπνησε η σκούπα του γείτονα :haha:

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.