Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σημερα πρεπει να ειναι γενικες ασκησεις πανελλαδικα. Εδω , σε ενα πεδιο βολης κατι χλμ μακρια απο το σημειο που μενω, κανουν βολες με τα πυροβολα και ακουγεται λες και γινεται πολεμος. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχα ! Δε θυμαμαι και τι πυροβολα εχουν , εγω εκανα βολη στο ιδιο ακριβως σημειο με Rheinmetall , και ειχαμε και τα Tor m1 που τα εδιναν μονο σε ΕΠ-ΩΠ. :p 

Το θεμα ειναι οτι αυτα που ακουγονται πολυ πρεπει να ειναι του πεζικου και δε θυμαμαι ποια οπλα ειναι! Μολις τωρα επιβεβαιωσα οτι ειμαστε σε κατασταση πολεμου :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Καθόλου. Ξέρω τι λέω... Έχουν κάτι ρημάδια που από τις βολές που έχουν φάει, σκορπάνε στο δρόμο. Πιό πολύ ώρα τα φτιάχνουν, παρά τα οδηγούν

 

Kράζεις θαυμάζεις.

 

Spoiler

:hehe:

Spoiler

haters-gonna-hate.jpg

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος deninho έγραψε:

To after sales service της apacer είναι λίγο για το πέος, ή μου φαίνεται; (κοντεύει μήνας, και με έχουν γράψει κανονικότατα)

Ονομα και πραμα . Απαισιερ :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεπέταξα σήμερα όσες  εργασίες δε ξεπετάω σε μια βδομάδα για τη σχολή. Παρέδωσα και σήμερα μια που μας την έδωσαν το μεσημέρι για την επόμενη Τετάρτη :p

 

Μπράβο μου! Πάντα τέτοια, δε ξέρω πως το κατάφερα  αυτό σήμερα.

 

Βέβαια σκέφτομαι ότι αφού τέλειωσα με αυτές, θα πρέπει να αρχίσω ένα κομπιουτεράκι στη Java, που μόνο για το μενού θέλει (3χ2) θέλει  καμιά 50αρια σειρές... :angry: Δεν υπάρχει κανένας editor να μη τα γράφω όλα σε κώδικα, τι φάση;

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.