Jump to content



Recommended Posts

παλιόπαιδα...θα σας δείξω εγώ...θα δείτε τι θα πάθετε...

και γω παίζω world of tanks αλλά το νήμα δεν το έχουμε ξεφυτιλίσει έτσι ...θες να το κάνουμε summertime ε astrolabos;; να ρωτάω σε νέο θέμα και την παραμικρή βλακεία για το Wot  που μου έρχεται στο μυαλό...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εδω και πολυ καιρο παιζω ενα fb παιχνιδακι, το vega conflict (διαστημοπλοια μπλα μπλα)

Σημερα ειδα πως βγαινει ενα καινουργιο για beta access , εκανα εγγραφη και λεει πως αμα "φωναξω" φιλους , περνω ορισμενα bonuses , με κορυφαιο τους 50 και δικαιωμα να ονομασω εναν πλανητη οπως θελω !!!

Για αυτο αμα μπορειτε να συμβαλεται στον "αγωνα" κανοντας sing up σε αυτο το λινκ  θα το εκτιμουσα   :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2016 at 7:24 ΜΜ, το μέλος astrolabos έγραψε:

Ναι σιγά μην είχαμε 15 θέματα για χρεοκοπίες θεσμών και αξιών. Όλα σε ένα νοικυρεμένα :p

Επειδή έχω να μπω καιρό, το "Χρεωκοπία Ελλάδας" έκλεισε. Δεν υπάρχει κάποιο θέμα σχετικό; Ή δεν θα ανοίγονται πλέον παρόμοια θέματα;

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Alexgk έγραψε:

Επειδή έχω να μπω καιρό, το "Χρεωκοπία Ελλάδας" έκλεισε. Δεν υπάρχει κάποιο θέμα σχετικό; Ή δεν θα ανοίγονται πλέον παρόμοια θέματα;

"Η Ελλάς ανήκει εις την Δύσιν "

Κ. Καραμανλής 12 Ιουνίου 1976

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Alexgk έγραψε:

Επειδή έχω να μπω καιρό, το "Χρεωκοπία Ελλάδας" έκλεισε. Δεν υπάρχει κάποιο θέμα σχετικό; Ή δεν θα ανοίγονται πλέον παρόμοια θέματα;

Καταλάβαμε ότι δεν πρόκειται για "Χρεοκοπία Ελλάδας", κόψαμε το αυτομαστίγωμα και ξεκινήσαμε το «Χρεωκοπία Ευρώπης»

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

"Η Ελλάς ανήκει εις την Δύσιν "

Κ. Καραμανλής 12 Ιουνίου 1976

 

 

Περασμένα μεγαλεία, διηγόντας τα να κλαίς.....

 

Αλλά και αυτό....

 

 

... 

Έγινε επεξεργασία από cyberdyne
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.