Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

"....ελα που σου λεω, μη με τυρρανας και κλαιω!"

 

(Καποιος εχει μερακλωσει πρωινιατικα και ξυπνησαμε με παραδοσιακη βλαχικη μουσικη) :amen::lol:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

ποσταρώ εδώ και οχι στα ζώα γτ πιθανοτατα θα το δουν περισσοτεροι.

Αυριο θα παω εδω https://www.zoosos.gr/ekklisi-gia-tin-frontida-ton-170-zoon-pou-upoferoun-konta-sto-aerodromio-tis-thessalonikis/

Οποιοσδηποτε θελει να βοηθήσει ή να ερθει για παρεα ή οτιδηποτε μου το λεει.Εχω οχημα.60kg τροφή πήρα και ίσως παρω τπτ για να μειωσω τις πλημμυρες που εχει εκει.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουν Θεσσαλονικη. Εχω και εγω spare 15 κιλα τροφη και θα την παραλαβει κααααααααααποτε μια κτηνιατρος, που ακομα ερχεται, ενω της εχουμε πει να την παρει εδω και ενα μηνα (δεν εχουμε οχημα). 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wrong method said:

πάνω που πήρα ποντίκι,χάλασε το πλρηκρολόγιο φφσ :noexpression:

Εγώ σκέφτομαι να πάρω το mx master που το βρίσκω στα 54chf. Αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τα λεφτά του. Με είχε αποθαρρύνει και ο @jax7480 στο παρελθόν, και μάλλον τα 54chf θα τα κάνω σοκολάτες και παγωτά mövenpick

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, deninho said:

Εγώ σκέφτομαι να πάρω το mx master που το βρίσκω στα 54chf. Αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τα λεφτά του. Με είχε αποθαρρύνει και ο @jax7480 στο παρελθόν, και μάλλον τα 54chf θα τα κάνω σοκολάτες και παγωτά mövenpick

Αν μπορούσα να το δώσω, θα το έδινα σήμερα.

Βασικά μπορώ αλλά βαριέμαι να μπω στη διαδικασία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.