Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Και ο παπαγάλος πουλερικο είναι αλλά ζει 50+.

Νομίζω πως η μακροζωία της κοινής ορνιθας είναι απλά ακόμα ενα θύμα στο βωμό του νεοφιλελευθερου αλλωτριωτικου κομφορμισμου που αποδεδειγμένα κατακρεουργει βάναυσα την εργατική τάξη τα τελευταία χρόνια.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rusty_Cookie said:

Και ο παπαγάλος πουλερικο είναι αλλά ζει 50+.

 

http://www.love4birds.gr/showthread.php?550-%D0%DF%ED%E1%EA%E5%F2-%C7%EB%E9%EA%DF%E1%F2-%D0%E1%F0%E1%E3%DC%EB%F9%ED

 

Διαφερει απο το αν θα ειναι εξω ή στο σπιτι. Ετσι φαινεται εδω τουλαχιστον :p 

Link to comment
Share on other sites

1st world problems: δεν την παλεύω με τη φασαρία του προσωρινού υπολογιστή μου... αναπολώ τις μέρες που είχα το δικό μου υπολογιστή χύμα πάνω στο γραφείο, και δεν άκουγες ούτε ελάχιστο βουητό

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γιατί η μητρική έχει πάει για αρ εμ έι, και προς το παρόν βολεύομαι με τον υπολογιστή που έχουν οι γονείς στο χωριό, που κατά τύχη μου τον είχαν φέρει για αναστήλωση :p

 

btw το customer support της apacer είναι λίγο για το πέος, ή μου φαίνεται; έχω στείλει από τις 23 Μάρτη email για Module που βγάζει >8000 σφάλματα στο 3% του memtest και περιμένω ακόμα για μια απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος Pokemon640 έγραψε:

Ψάχνω ποντίκια (αρουραίους όχι logitech ), σαν αυτούς εδώ.

Αν έχει/εκτρέφει κανείς ας μου στείλει pm :p  φτάνει μόνο μη δει ο αστρολάβος αυτό το post!

 

Κουνελα να παρεις 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Pokemon640 said:

Ψάχνω ποντίκια (αρουραίους όχι logitech ), σαν αυτούς εδώ.

Αν έχει/εκτρέφει κανείς ας μου στείλει pm :p  φτάνει μόνο μη δει ο αστρολάβος αυτό το post!

Είναι πολύ άτακτα για pokemon, δε θα κάνεις δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wizard! said:

Μην το διαβάσει ο @o polonos μόνο...

ωχ ναι... ηδη με εχει αναγνωρισει μια φορα στο ξερκαρφωτο εξω ...δε θελω να μαθω τι ειναι ικανος να κανει χαχα

 

Ασχετο αλλα η υπογραφή μου ειναι παντελως out of date...μονο 1U racks+stuff δεν εχω παρει ακομα :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.