Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

14 minutes ago, tommybertsen said:

Ειναι αδυνατο να φας μονο ενα απο αυτα τα ρημαδιασμενα. Κατεφθασαν απο Κερκυρα την Κυριακη και τελειωσαν σημερα. 

Δε χρειάζεται να περιμένεις να σου στείλουν πάντως, είναι πολύ εύκολο να τα φτιάξεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, tommybertsen said:

@@  Μαντολες. 

Ειναι αδυνατο να φας μονο ενα απο αυτα τα ρημαδιασμενα. Κατεφθασαν απο Κερκυρα την Κυριακη και τελειωσαν σημερα. 

 

20160320_204829.thumb.jpg.fb4d4ec7c44122

Οι σωστες ειναι αυτες...;)

Mantoles.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@tommybertsen @YDinopoulos η κύρια διαφορά τους είναι πως οι Κεφαλλονίτηκες έχουν ροδόνερο και χρώμα, ενώ οι Κερκυραϊκές, μόνο καραμέλα.

(θέλει προσοχή εδώ, Κεφαλλονίτης εγώ, Κερκυραία η γυναίκα, να παινέψουμε το σπίτι μας, αλλά μη φάμε και παντόφλα)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wizard! said:

@tommybertsen @YDinopoulos η κύρια διαφορά τους είναι πως οι Κεφαλλονίτηκες έχουν ροδόνερο και χρώμα, ενώ οι Κερκυραϊκές, μόνο καραμέλα.

(θέλει προσοχή εδώ, Κεφαλλονίτης εγώ, Κερκυραία η γυναίκα, να παινέψουμε το σπίτι μας, αλλά μη φάμε και παντόφλα)

Half Κερκυραια και η δικια μου γυναικα (και η πεθερα :p ) , δεν εχω δοκιμασει Κεφαλλονιτικες μαντολες. Οταν λες χρωμα; Χρωμα ζαχαροπλαστικης;  Θα μας δειρουν παντως εδω, επρεπε να το βαλω στο cooklab, foodlab, μαντολαμπ κλπ :p 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.