Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

4 minutes ago, PetrosD said:

Αυτή είναι η Ελληνική συμπεριφορά, κάτι που έχω βαρεθεί.

 

Ενώ έξω δεν υπάρχει μιζέρια και βλακεία. Όλοι καβαλανε μονόκερους και κλ@νουν ουράνια τοξα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

κοιμήθηκα 6-7 ώρες και πάλι νυσταζω...πως γίνεται αυτό;;αστροκατ κάνεις και τηλ. ξεμάτιασμα έμαθα -εξ αποστάσεως δλδ; :p 

 

Για κάποιον λόγο ξύπνησες σε στάδιο βαθύ ύπνου...

Link to comment
Share on other sites

πριν 59 λεπτά, το μέλος wrong method έγραψε:

κοιμήθηκα 6-7 ώρες και πάλι νυσταζω...πως γίνεται αυτό;;αστροκατ κάνεις και τηλ. ξεμάτιασμα έμαθα -εξ αποστάσεως δλδ; :p 

Ειναι επειδή κοιμάσαι όρθιος :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, cna said:

 

Για κάποιον λόγο ξύπνησες σε στάδιο βαθύ ύπνου...

 

ούτε η 3πλη φραπεδούμπα δεν με συνέφερε. πάω να τελειώσω το "my all american" <<----πολύ καλό,όσο είδα χτες  

Link to comment
Share on other sites

Ρε @DJD θυμαμαι ένα ποστ σου με screenshot απο youtube και "Classical music for concentration and reading".

Την παλεύεις με αυτά; Με έχει πάρει ο ύπνος να πούμε. Με πριόνια πιο ξύπνιος και συγκεντρωμένος ήμουν.

 

+ Ποιος γκαντέμαρος είχε γράψει ότι αν δηλώσει ο Κινέζος χαμηλή τιμή στο δέμα, δεν κολλάει στο τελωνείο με ΤΙΠΟΤΑ;

    Έχει κολλήσει από τις 12 του μηνός και με έχουν πρήξει να στέλνω screenshots από eshop/paypal/bank transaction και βλέπουμε....

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, l2phile said:

Έχει κολλήσει από τις 12 του μηνός και με έχουν πρήξει να στέλνω screenshots από eshop/paypal/bank transaction και βλέπουμε....

Photoshop... Εκτός αν δεν ξέρεις τι ακριβώς έχει γράψει ο κινέζος στο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, l2phile said:

Ρε @DJD θυμαμαι ένα ποστ σου με screenshot απο youtube και "Classical music for concentration and reading".

Την παλεύεις με αυτά; Με έχει πάρει ο ύπνος να πούμε. Με πριόνια πιο ξύπνιος και συγκεντρωμένος ήμουν.

 

+ Ποιος γκαντέμαρος είχε γράψει ότι αν δηλώσει ο Κινέζος χαμηλή τιμή στο δέμα, δεν κολλάει στο τελωνείο με ΤΙΠΟΤΑ;

    Έχει κολλήσει από τις 12 του μηνός και με έχουν πρήξει να στέλνω screenshots από eshop/paypal/bank transaction και βλέπουμε....

Από Κίνα και τελωνείο; Τι παράγγειλες ρε φίλε, καμιά βάρκα;

 

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wizard! said:

Photoshop... Εκτός αν δεν ξέρεις τι ακριβώς έχει γράψει ο κινέζος στο πακέτο.

 

Right click -> Inspect Element. Πολύ πιο εύκολο/γρήγορο ;)

 

@UltraB εσύ ήσουν γκαντέμαρε; :p Ένα ταμπλετάκι ο καψερός παρήγγειλα

 

Μου λενε "μπηκαμε στο site και βλέπουμε κοστίζει παραπάνω από 19 USD" :p

Τους έχω τιγκάρει ψέμματα. Για να δούμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.