Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@Delijohn εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να του τα λεω αλλά δεν....:o

 

@filthy_dwarf δικιο εχεις, δεν ειναι αρκετα παχια η παχνη που εχει πιασει...θα κοιταξω μην ειναι κατι αλλο :p:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη φορά που το έπαθα, ήταν το 1989, με ένα 8088 που βρισκόταν σε μαγαζί με μοκέτα. Με παίρνει μια μέρα η μητέρα μου, "Δεν ανοίγει ο υπολογιστής".

Κλασσικά, τα χάσαμε όλα, κάηκε ο δίσκος, δεν υπήρχε backup, φρίκαραν οι πελάτες με τα χαμένα δεδομένα και έκτοτε βάλαμε μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω μεσω Sopcast. Οταν φορτωσει, ειναι ο,τι καλυτερο υπαρχει. Βρισκεις τα link στα γνωστα site και εχει σουπερ εικονα. Απλα ειτε θα ειναι αραβικο, ειτε ρωσικο ειτε καποιες φορες σε native γλωσσα (πχ ειδα Ρεαλ - Μπαρτσελονα στα Ισπανικα). 

Δε βρισκεις παντα link βεβαια, μονο σε συγκεκριμενα ματς απο καποια πρωταθληματα και σε καποια Ευρωπαικα. 

 

Για μπιμπικιαρα, δεν εχω βρει μεσω sopcast( για την ακριβεια , δεν εχω ψαξει , λογικα θα εχει )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.