Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 10 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

Σε λίγο θα 'μαστε το πρώτο forum στην ιστορία των forum που έκανε ban admin επειδή σπάμμαρε πολύ :gyro:

ωωωω τι σου πεεεε τα μισα να μου λεγε!!

Link to comment
Share on other sites

παίδες sry που γράφω κάτι άσχετο, αλλά βιάζομαι, μπορεί κάποιος να μου δείξει link που να αναφέρεται στην ανταποδοτικότητα των 

δημοτικών τελών ? θέλω να μάθω συγκεκριμένα ποιες υπηρεσίες παρέχονται εκτός από ΔΕΗ καθαριότητα ή  κάπου που να είναι γραμμένη 

όλη αυτή η ανταποδοτικότητα 

 

 

thanks  

Link to comment
Share on other sites

ωραίο το web notification λειτουργεί άψογα. 

 

 

Ενοποίηση των τελών καθ/τας & φωτισμού σε ενιαίο ανταποδοτικό τέλος ,το οποίο επιβάλλεται με Απόφαση ∆ημοτικού ή Κοινοτικού Συμβουλίου για την αντιμετώπιση των δαπανών καθ/τας & φωτισμού καθώς & κάθε άλλης δαπάνης από παγίως παρεχόμενες δημοτικές ή κοινοτικές υπηρεσίες ανταποδοτικού χαρακτήρα ....

 

χαχαχαχα ενταξ κατάλαβα ψάχνω κάτι που ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δαπάνη καθαριότητας είναι ένας κωδικός προϋπολογισμού. Η Δαπάνη φωτισμού είναι άλλος κωδικός. Συγκεκριμένοι κωδικοί. Τώρα δαπάνες από παρεχόμενες δημοτικές υπηρεσίες, μου κάνει κάτι σαν ανάπλαση ή συντήρηση δημόσιας περιουσίας;

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ το κακό time management, της αδυναμία συγκέντρωσης και τις υποχρεώσεις... α και την καταδίκη μου... κ την κακούργα κενωνίααααα!

Καλή μέρα στους υπόλοιπους.. ελπίζω να κοιμάμαι όταν θα ξυπνήσετε οι περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεφύγει το πράγμα....

Απόψε έκλεψαν το αμάξι ενός γείτονα (δεύτερη φορά σε 4 χρόνια), μόνο που τώρα στη θέση του άφησαν ένα άλλο.

Σου λέει ο άνθρωπος να μπορεί να εξυπηρετηθεί το Σ/Κ.:p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, tommybertsen said:

btw εχω κανει καθαρισμο cache προχτες. και ctrl+f5 και f16.

Δοκίμασε με F-15D μήπως δεις διαφορά κι αν πάλι δε, πας σε F-22.

Αν και τότε δε δουλέψει τίποτα, μόνο με Su-35 σώζεσαι.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lazy Dog said:

Το κολληταρι μου εφερε το pc του γιατι λεει του εσβηνε μετα απο 10 λεπτα αφου ξεκινουσε καποιο παιχνιδι :lol::huh:

WP_20160226_10_10_29_Pro_LI (2).jpg

έχω δει πολύ χειρότερα και να μην σβήνουν

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.