Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Δεν πιστεύω και στις εξετάσεις της σχολής σου να απάνταγες έτσι!

 

 

 

Έτσι απάνταγε και τον εξορίσανε στην Ιβηρική χερσόνησο :p

 

 

collegesenior.PNG

 

Χ3ζουν οι αρκούδες στο δάσος?

Link to comment
Share on other sites

^

καλυτερα να κανω τσουληθρα γυμνος πανω σε ενα γιγαντιο ξυραφι, χρησιμοποιωντας για φρενο το τσουτσουνι μου.

ακομα εχω εφιαλτες απο την beta του crysis 2 στο crap box 3shitty.

κατω οι analογικοι μοχλοι και οι ψηλολιγνες γυναικες :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

στη μόνη σοβαρή σχολή που απαντάνε με multiple choice, είναι αυτή της...οδήγησης  :p

Μια χαρά είναι η πολλαπλή επιλογή, εφόσον έχει αρνητική βαθμολογία και απαιτεί να υπολογίσεις κάτι πριν απαντήσεις...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η πολλαπλή επιλογή, εφόσον έχει αρνητική βαθμολογία και απαιτεί να υπολογίσεις κάτι πριν απαντήσεις...

εμένα δε μου αρκεί.. θεωρώ πιο σημαντική της εξήγηση μιας επιλογής (που πολλές φορές θέλει @@) παρά τους ξερούς υπολογισμούς ή το reductio ad absurdum.. κοινώς, το β ή το γ δε μου κάνουν, άρα μάλλον το α θα'ναι.. 

 

ο αλλος παντως που μου σπουδαζει (ακομα) γιατρος στην ρουμανια ολο κατι τεστ με multiple choice του βαζουνε - ελπιζω να μην βρεθω ποτε στην αναγκη του :hehe:

 

έτσι... "σοβαρά" πανεπιστήμια.. κόβεις το μπλε ή το κόκκινο καλωδιάκι από τον ασθενή;;;  :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ο αλλος παντως που μου σπουδαζει (ακομα) γιατρος στην ρουμανια ολο κατι τεστ με multiple choice του βαζουνε - ελπιζω να μην βρεθω ποτε στην αναγκη του :hehe:

Pew-pew-pew shots fired, I repeat shots fired!!

Εγώ πολλαπλής είχα δει μόνο σε ένα μάθημα το Εισαγωγή στα βιομηχανικά Ηλεκτρικά Συστήματα. Που είχε πρώτο θέμα σχεδιαγράμματα κινητηρων και έπρεπε να επιλέξεις αν είναι ΚΣΡΞΔ η ότι στον κόρακα είναι κάθε φορά.

Τα αλλά μαθηματικά ή προγραμματισμοι ήταν πάντα.:(

Έγινε επεξεργασία από soulclaimer
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να ρίξεις γκόμενα το λες στα λατινικά.

 

σε άλλα νέα, 38,8 πυρετό. Μια μέρα όσο ήμουν στο στρατό, πυρετό δεν ανέβασα, που κάναμε σκοπιές με χειμωνιάτικα από τα τέλη του Αυγούστου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.